iF Ürün Tasarım Ödülü Philips SMART TV’nin Oldu

Sponsorluğu International Forum Design GmbH tarafından ödülü kazanmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur duyduklarını söyleyen TP Vision CEO’su Maarten de Vries, “PFL6900 TV serimize verilen iF tasarım ödülü, bizi kendimize özgü tasarım yaklaşımımızı sürdürme konusunda son derece motive etti” dedi. Vries, “Gelecek yıl çerçevesiz TV yelpazemizi genişletmeyi ve kaliteli malzemeler kullanan başka modeller çıkarmayı planlıyoruz. Önümüzdeki dönemde sofistike tasarımlara daha da çok odaklanacağız” şeklinde konuştu.

Sade ve zamanının ötesinde bir görünüm

Philips 47PFL6907’nin kendini duvar rengine uyarlayan Ambilight ile tamamlanan sade tasarımı modern ve çağdaş evlere inanılmaz derecede uyum sağlıyor. Ekran camının çerçevesindeki çok ince zımparalanmış alüminyum; alt kısmındaki zımparalanmış metal gibi detaylar Philips’in kendini farklı kılan tarzını bir kez daha gözler önüne seriyor. Açık krom rengi, çelik döner ayak TV’nin iç mimariye uygunluğunu pekiştiriyor.Philips_smart _TV

Tasarım, kolay kullanım ve performans ile birleşiyor

Çok geniş bir arayüz seçenek yelpazesi ve en son Smart TV teknolojileriyle  donatılmış olan 47PFL6907, mükemmel bir eğlence deneyimi sunuyor. 119 cm (47 inç) ekranlı TV, Philips’in Android ve iOS mobil cihazlar için olan MyRemote App ile de uyumlu.

Kolay metin girişi, program kontrolü ve dokunmatik ekranlı mobil cihazlardan TV’ye resim, video veya müzik aktarma seçenekleri dikkat çeken diğer özellikler. Wi-Fi Akıllı Ekran özelliği ise TV ve tabletler arasındaki ilişkiyi daha da genişletiyor ve zenginleştiriyor. Yüksek performanslı hareket ve resim zenginleştirmeleri, hem iki hem de üç boyutlu olarak harika görüntü kalitesi sağlıyor.

TP Vision televizyonda mükemmel tasarıma odaklanıyor

“TV’lerimizden biri için bir başka iF tasarım ödülü daha kazanmış olmamız, TP Vision’ın mükemmel TV tasarımına kendini adamışlığının gördüğü takdirin çok güzel bir göstergesidir” diyen TP Vision’ın Kıdemli Kreatif Direktörü Rod White ise “6900 serimizle özgün ve anlamlı bir tasarım yarattık ve bu ürünle kullanıcıların üç önemli ihtiyacına cevap veriyoruz, bunlar üstün performans, sıradışı bağlantı yeteneği ve kullanıcıya yönelik çağdaş tasarımdır” şeklinde sözlerini sürdürdü.