Samsung Galaxy Note II İlham Kaynağınız Olacak

Samsung GALAXY Note II, yeni yılda yaratıcılığını keşfetmek isteyenlere ilham kaynağı olacak. Hayal ettiğiniz gibi not almaya, çizim yapmaya, fotoğraf çekip düzenlemeye, kusursuz bir multimedya deneyimi yaşamaya olanak sağlayan GALAXY Note II, benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Tavsiye edilen 1.899 TL satış fiyatı ile sunulan GALAXY Note II; yaratıcı yönünü keşfetmek, üretkenliğini geliştirmek ve tek cihazda aradığı her şeyi tam anlamıyla bulmak isteyenler için ideal bir ürün. 

En gerçekçi multimedya deneyimi
GALAXY Note II’nin sahip olduğu 5.5 inç (140.9 mm) HD Super AMOLED ekran, kristal berraklığında nefes kesici bir görüntüleme deneyimi sağlar. 16:9 ekran oranı; daha zengin, sürükleyici ve sinemayı andıran bir video izleme deneyimi sunarken, hareket halindeyken bile HD videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.  Cihazın daha geniş bir ekrana sahip olması, içeriği net ve canlı olarak izlemenizi sağlarken okunabilirliği de artırıyor.

Yeni yıl fotoğraflarınızı görmenin en kolay yolu 
Air View uygulaması S Pen ile; S Planner, e-posta, fotoğraf galerisi veya video üzerinde gezinerek içeriği açmaksızın ön izleme yapma olanağı sunar. Bu özellik sayesinde, ekran geçişlerine gerek olmaksızın tek bir bakışta çok daha fazla bilgiyi kolayca aratabilir ve bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Galaxy Note II Gorsel 1
Popup Note özelliği, S Note uygulamasının ekranınızın herhangi bir yerinde anlık olarak bir pop-up penceresi şeklinde açılmasını sağlıyor. Kullanıcı bir çağrı sırasında S Pen’i çıkardığında; S Note uygulaması otomatik olarak ekranda belirir ve hızlı bir şekilde kişisel mesaj yazmanızı mümkün kılar.

Size özgü yeni yıl kartınızı tasarlayın
Rahat ve doğal yazmayı sağlayan yeni S Pen, mükemmel bir kavrayış için artık çok daha ergonomik bir tasarıma sahip. S Pen, yeni düşünce ve fikirleri anında kaydetmeye ve el yazısıyla herhangi bir dijital içeriği ekranda doğrudan bir araya getirmeye olanak sağlar. Yalnızca özel bir S Pen tuşuna basılması S Pen’in seçilen içeriği kesme veya düzenleme isteğini sihirli bir şekilde anlaması için yeterli. Kolay Klip (Easy Clip) özelliği ekrandaki içeriği, istenen her şekilde, anında kırparak kaydetmeye, yapıştırmaya veya paylaşmaya hazır hale getirir ve yapıştırmayı ya da paylaşmayı mümkün kılar. Fotoğrafları kestikten sonra boyayarak, gölgelendirerek veya kendi el yazınızla notlar alarak kesilmiş içeriği kolayca düzenleyebilirsiniz.

Idea Visualizer özelliği ile, S Note’a kendi el yazınızla oluşturduğunuz anahtar kelimelerden illüstrasyonlar atayabilir ve bu sayede çizimlerin, el yazınız ile birebir uyuşmasını sağlayabilirsiniz. Galaxy Note II ile kendinizi çok daha yenilikçi ve yaratıcı bir şekilde ifade edebilir, hatta kendi kişiselleştirilmiş illüstrasyon kütüphanenizi bile oluşturabilirsiniz.