Ana SayfaDonanımPhilips TV Serisini Güncelliyor

Philips TV Serisini Güncelliyor

Philips markalı televizyonları dünyada ve Türkiye’de pazara sunan TP Vision, küçük ekranlı Philips LED-TV serisini güçlendiriyor ve çeşitliliğini artırıyor.

Philips küçük ekranlı TV portföyü artık, 48 cm (19’’) – 66 cm (26’’) arası ekran boyutlarını kapsayacak. TP Vision, PFL2908, PFL4008 ve PFL4208 serilerinde küçük ekranlı Philips TV’ler sunarken, müşterileri ihtiyaçlarına en uygun özelliklere sahip kompakt TV’yi seçme rahatlığını yaşayacaklar.

Philips PFL2908 serisi küçük ekranlı LED-TV’ler Avrupa ve Rusya’da pazara sürülmüş olmakla birlikte, Philips PFL4008 ve 4208 küçük ekranlı modeller ise 2013’ün ikinci yarısında Avrupa, Rusya ve Türkiye’de pazara sürülecek.

- Reklam -

Her odaya uygun Philips LED-TV’ler

Küçük ekranlı Philips TV’ler, home-office, çocuk odası, yemek odası, banyo veya mutfak dahil evinizdeki tüm odalar için ideal bir ikinci set. Yeni modellerin her tür modern iç mekan tasarımını tamamlamasını sağlamak için hem PFL4008 hem de PFL4208 serilerinde beyaz renkli modeller de bulunuyor.

Bilgisayar girişi sayesinde yeni küçük ekranlı Philips TV’lerin bilgisayar monitörleri olarak da kullanılabilmesi, bu TV’leri öğrenci evleri ve paylaşılan daireler için de ideal bir seçim haline getiriyor.philips smart tv

Philips’in harika görüntü kalitesi geleneğini devam ettiriyorlar

Philips PFL2908 serisi ve PFL4008 serisi küçük ekranlı TV’ler, eksiksiz bir eğlence deneyimi sağlıyor. TV’ler Pause TV ve USB kayıt-multimedya oynatma için USB gibi gelişmiş özellikler sahip. PFL4008 Philips TV’ler, Easylink (HDMI-CEC) özelliğiyle kullanıcıların TV ve bağlı cihazları tek bir uzaktan kumandayla kontrol etmesine olanak tanıyor. Son derece uygun fiyatlarla tüketicilerin karşısına çıkan PFL2908 ve PFL4008 serisi Philips TV’ler, Philips’in harika görüntü kalitesi geleneğini aynı şekilde devam ettirirken, Full HD özellikli 56 cm (22’’) modelleri de içeriyor.

Philips PFL4208 serisi küçük ekranlı TV’lerde Smart TV erişimi

Sadece 56 cm (22’’) ve 61 cm (24’’) boyutlarında olmasına rağmen entegre Wi-Fi özelliği bulunan Philips PFL4208 TV’ler, Smart TV hizmetlerine kablosuz erişim sağlıyor. Ayrıca PFL4208 modellerinde, opsiyonel USB kamera ile Skype™ sesli ve görüntülü arama yapılabiliyor.

Philips MyRemote uygulamasını desteklemesi, kullanıcıların TV’yi akıllı telefonlar ve tabletlerinden kontrol etmelerine olanak tanıyor. Philips PFL4208 küçük ekranlı LED TV’ler, 200 Hz Mükemmel Hareket Hızı sayesinde görüntüleri, harika renkler ve üstün bir hareket netliği ile gösteriyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting