Ana SayfaAppleiCloud.com tasarımı değişiyor!

iCloud.com tasarımı değişiyor!

Apple, iOS 7’den bu zamana kullandığı iCloud.com ‘un tasarımını yenileme kararı aldı. Yeni tasarım oldukça sade ve kullanışlı görünüyor.

Apple, iOS 7’yi tanıttığı tarihten bu zamana kadar iCloud’un web tasarımını yenilememişti. Cupertinolu teknoloji devi daha minimalist görünen bir tasarım üzerinde çalışmalara başladığını bugün duyurdu. Beta.iCloud.com adresi üzerinden hizmet veren yeni tasarım oldukça sade ve kullanışlı görünüyor.

Beta.iCloud.com adresine Apple ID’niz ile giriş yaptığınızda; e-posta, kişiler, takvim, fotoğraflar, iCloud Drive, notlar, anımsatıcılar, pages, numbers, keynote, Arkadaş Bul ve iPhone Bul uygulamalarını kullanabiliyorsunuz.

iPhone 11 Pro kılıfı ile görüntülendi!

Muhtemelen Arkadaş Bul ve iPhone Bul uygulamaları ilerleyen aylarda iOS ve macOS’te olduğu gibi sadece Bul adı ile güncellenecektir. Şimdilik Beta aşamasında olan bu yeni tasarımın 2019 bitmeden kullanıma sunulması bekleniyor.

iCloud.com

Bakalım Apple ilerleyen günlerde iCloud’un web sürümüne yeni özellikler ekleyecek mi? Örneğin; iMessage’ı iCloud’un web sürümünden kullanmak oldukça kullanışlı bir özellik olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting