Huawei Watch GT 3 Pro, küresel pazarlarda kullanıma sunuldu

Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro bugün Avrupa pazarlarında piyasaya sürüldü. Geçen ay Çin’de çıkış yapmıştı. Global varyant aynı özelliklerle geliyor, cihaz 2020’de çıkış yapan Watch GT 2 Pro’nun halefi olarak geliyor. 

Huawei Watch GT 3 Pro, 43 ve 46 mm dairesel kadran boyutlarında geliyor. İlki 1.32 inç ekrana sahipken, ikincisi 1.43 inç ekrana sahip. Her iki model de AMOLED panel, seramik gövde ve safir cam ile geliyor. Akıllı saatte geleneksel bir kurma kolu ve cihazın sağ tarafında fiziksel bir düğme bulunuyor. 5 metreye kadar suya dayanıklıdır. 

Huawei Watch GT 3 Pro, bir kalp atış hızı monitörü, SpO2 sensörü, vücut ısısı, uyku izleyicisi, stres monitörü ve daha fazlasıyla donatılmıştır. Akıllı saat ayrıca kullanıcının kalp ritmini ve elektriksel aktivitesini kontrol etmek için EKG ile birlikte gelir. Giyilebilir cihaz, 18 profesyonel aktivite dahil olmak üzere 100 spor modu sunuyor. Ayrıca çift bantlı GPS ile donatılmış durumda.

Huawei Watch GT 3 Pro

Huawei Watch GT 3 Pro, HarmonyOS üzerinde çalışır. Bluetooth araması, bildirim ekranı ve birden fazla uygulama desteği gibi özelliklerle birlikte gelir. Cihaz ayrıca bir e-cüzdan ve yerleşik bir NFC ile birlikte gelir. Akıllı saatin 46mm modelinin 14 gün kullanım sunduğu iddia edilirken 43mm modelinin tam şarjla 7 gün dayandığı söyleniyor. Ayrıca kablosuz şarj özelliğini de destekler. 

Huawei Watch GT 3 Pro 46mm modelinde Siyah Floroelastomer kayış, Gri Deri Kayış ve Titanyum Kayış mevcuttur. Bunlar sırasıyla 369 €, 389 € ve 499 € olarak fiyatlandırılır. 43 mm’lik model Beyaz Deri ve Beyaz Seramik kayışta 499 € ve 699 € fiyatla sunuluyor. 

Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 lansman etkinliği 20 Mayıs’da


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir