Huawei P60 Serisi, MWC Barcelona 2023’te tanıtılabilir

hh79

Huawei, Huawei P60 akıllı telefon serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Markanın, P60 serisinin yanında Huawei FreeBuds Pro 2+ TWS kulaklıkları piyasaya süreceği bildiriliyor.

Huawei P60 serisindeki modeller  birçok değişikliğe uğrayacak ve yükseltilmiş donanım özelliklerine ve özelliklerine sahip olacak. Şimdi, internette Huawei’nin yaklaşmakta olan bu akıllı telefonlarını MWC Barcelona 2023 etkinliğinde sergileyebileceğine dair bir söylenti dolaştı.

Çinli mikroblog sitesi Weibo’da, çeşitli tahmincilerden gelecek Huawei P60 serisine atıfta bulunan birkaç gönderi yapıldı. Weibo’daki bir ihbarcıya göre Huawei, yaklaşmakta olan P60 serisinin tasarımını tamamladı. Üretici, kamera modülünü güncelledi ve arka panelin deri arkası görünebilir. Ancak başka bir kaynağa göre Huawei, ürünü MWC 2023 etkinliğinde tanıtabilir.

Huawei P60 Serisi

Huawei, yüksek kaliteli kameralar üretmesiyle tanınır ve P60 serisi de bir istisna olmamalıdır. Söylentilere göre akıllı telefonların üç kamerası olacak: birincil kamera, geniş açılı lens ve telefoto lens. Bu düzenleme, tüketicilere olağanüstü fotoğraf ve video kalitesi sunması gerektiğinden, fotoğraf ve film çekmeyi öncelik olarak görenler için ideal. Sektördeki en iyi kameralı telefonlardan biri olacağı söyleniyor.

Bunun ile beraber şu ana kadar gelen birçok bilginin hala netleşmediğini belirtelim. Ürünün resmi lansmanı henüz açıklanmadı. Bilgileri şüpheyle almanızı öneririz. Mobile World Congress (MWC) 2023 etkinliği 27 Şubat – 2 Mart 2023 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek.

Tesla Cybertruck beta prototipi test sürüşüne çıktı