Ana SayfaAkıllı TelefonHuawei P50 Pro+ görüntüleri beşli kamera tasarımını ortaya çıkardı!

Huawei P50 Pro+ görüntüleri beşli kamera tasarımını ortaya çıkardı!

Birkaç hafta önce OnLeaks, Huawei P50 ve Huawei P50 Po için 3D görüntüler yayınladı. Her iki cihaz da kamera çıkıntısındaki dairede ilginç bir tasarıma sahipti. Şimdi başka bir sızıntı haberci HoilNDI, daha önce görülmemiş Huawei P50 Pro+ cihazının görüntülerini yayınladı. Görüntüler sayesinde cihazın kamera kurulumu hakkında bilgi sahibi olduk.

Cihazın kamera kurulumunda bir periskop ve bir daire içinde daha küçük bir mercek ile diğer dairede bir üçlü kameraya sahip beş kamera tasarımı mevcut. Ancak bu renderlar % 100 doğru olmayabilir. Geçen ay bu aynı sızıntı, P50 Pro + için arka kamera dizaynında çok farklı bir düzen gösteriyordu. Gerçek şu ki, renderlar gerçek bilgiye dayalı olsa bile, yapımcılar genellikle nihai bir tasarıma karar vermeden önce farklı prototipler deniyor. P50nin piyasaya sürülmesi hala aylar uzakta. Bu yüzden bu kamera kurulumu da değişebilir.

Huawei P50 Pro+ görüntüleri beş kamera tasarımını ortaya çıkardı!

P50 serisi için söylentilere göre lansman tarihi belli değil. Huawei’ye yönelik yaptırımlar hafifletilmediğinden, şirketin lansmanı ertelemek ve üretim hedeflerini düşürmek zorunda kaldığı bildirildi. P50′nin dünyaya ne zaman tanıtılacağına dair kesin bir gösterge yok. En son rapor, yeni amiral gemilerinin Mayıs ayında duyurulacağını iddia ediyor. Cihazıın ön tarafında “şelale” ekranının dik eğimli kenarları yerleştirilmiş. Kesinlikle P50 Pro’nun ekranından daha kavisli görünüyorlar. Geçen yılki bir rapora göre Huawei, P50 serisinde Samsung ve LG OLED ekranları kullanacaktı, ancak bu durum artık doğru olmayabilir. Zaman ilerledikçe öğrenilen sızıntılar netliğe kavuşacaktır.

Facebook Clubhouse rakibi uygulaması, Messenger Odaları ile alakalı olabilir

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting