Huawei P40 serisi mikrofon olarak kullanılabilecek!

Huawei P40 Kılıf 2

Huawei P40 geçtiğimiz ay piyasaya sürüldü. Telefonun son derece keskin bir kamerası ve etkileyici bir performansı var ve mikrofon olarak kullanılabilecek.

Huawei son zamanlarda en yeni amiral gemisi serisi Huawei P40 serisini piyasaya sürdü. P40 üstün ve şaşırtıcı özellikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni bir sızıntıya göre, telefon kablosuz ses iletimi sayesinde yakında bağımsız bir mikrofon olarak da kullanılabilir.  Kablosuz ses iletimi sadece FreeBuds, FlyPods ve FreeLance kablosuz kulaklıklarda mevcut. Bu özellik sayesinde ses kablosuz kulaklığa veya Bluetoth hoparlöre aktarılabiliyor. Başka bir deyişle, Huawei P40 akıllı telefonu etkili bir şekilde ses amplifikasyonuna izin veren özel bir mikrofon yapabilirsiniz.

Bebeği olan anneler kullanabilir!

Telefonu gerçek hayatta bu şekilde kim kullanır ki diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Huawei P40 bu özelliği sayesinde bebeği olan anneleri oldukça rahatlatabilir. Bluetooth hoparlörü kullanarak bebeğin gece ağlamasını duyabilir. Telefonu bebeğin olduğu odaya, hoparlörü de kendi bulunduğu odaya yerleştirmesi yeterli. Böylece bebek ağladığı sırada anne bebeğin ağlamasını duyabilecek.

Huawei P30 vs Huawei P40

 

Nokia 8.3 5G fiyatı ile akılları karıştırıyor!

Bunun haricinde büyük amfilerde sesini arka tarafa duyurmaya çalışan öğretim görevlisi de bu ikiliyi kullanarak (Huawei P40 ve bluetooth hoparlör) rahatça ders anlatabilecek. Gene de bu özelliğin hayatın her anında kullanılabileceğini iddia etmiyoruz. Ayrıca bu özelliğin çok da güvenli olmadığını düşünüyoruz. Yakınlarınızda bulunan bir hırsız telefonunuzu ele geçirerek (hackleyerek) konuşmalarınızı dinleyebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir