Huawei P20 Pro kamerası güncelleme ile coşacak!

Huawei P20 Pro Kamerası

Huawei P20 Pro kamerası için yepyeni bir güncelleme yayınlanacak. Huawei P20 Pro kamerası, güncelleme ile yeni özelliklere kavuşacak. İşte Huawei P20 Pro kamerası için gelecek yenilikler!

Telefon pazarında kamera konusunda yeni bir devri başlayan Huawei, bu başarısına başarı katmak için kolları sıvamış durumda. Huawei P20 Pro ile üç kamera kuruluma yer veren firma, yeni güncelleme ile kamera özelliklerine yenilerini ekleyecek. Peki, güncelleme ile telefonun kamera özelliklerine neler eklenecek?

Huawei P20 Pro kamerası güncelleme ile coşacak!

Huawei P20 Pro alacağı güncelleme ile 960 FPS Ultra Ağır Çekim özelliğine kavuşacak. XDA ekibi tarafından daha önceleri P20 Pro‘da keşfedilen bu özellik, resmi olarak çok yakında kullanıma sunulacak.

Samsung’un Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerinde yer alan 960 FPS Ultra Ağır Çekim özelliğinin, henüz P20 Pro‘da hangi çözünürlükte çekim yapacağı bilinmiyor. Android cephesinden Sony, 1080P çözünürlükte 960 FPS Ultra Ağır Çekim sunarken, Samsung ise 720P çözünürlükte bu özelliği kullanıma sunmuştu.

Bu özellik Huawei P20 Pro’ya sonradan ekleneceği için tahminler 720P çözünürlüğünde olacağı yönünde şekilleniyor. Ancak yazılım konusunda son dönemde başarılı işlere imza atan Huawei, büyük bir atılım yapabilir ve çözünürlüğü 1080P‘ye kadar yükseltebilir.

Huawei P20 Pro Kamerası

Huawei Mate 20 Pro sızdı!

Kamera güncellemesinin Temmuz ayının başında yayınlanması bekleniyor. Bu güncellemenin Temmuz ayı Android güvenlik güncellemelerini de barındıracağı söyleniyor. Bakalım Huawei, P20 Pro modeli için ilerleyen aylarda yeni özellikler yayınlayacak mı?