Ana sayfa Akıllı Telefon Huawei Mate 10 Pro için yüz tanıma özelliği geldi!

Huawei Mate 10 Pro için yüz tanıma özelliği geldi!

Huawei Mate 10 Pro için yüz tanıma özelliği bugün kullanıma sunuldu. Huawei Mate 10 Pro sahipleri artık telefonlarının kilitlerini yüzleri ile açabilecek. Güncellemenin detayları haberimizde.

Huawei geçtiğimiz yılın sonlarına doğru fiyatı ile olduğu kadar özellikleri ile de dikkat çeken Mate 10 Pro modelini tanıtmıştı. Uygun fiyatlı üst segment telefon almak isteyenlere hitap eden Huawei Mate 10 Pro bugün sürpriz bir şekilde güncelleme aldı. Mate 10 Pro için yayınlanan bu güncelleme ile telefona yüz tanıma teknolojisi eklendi.

Huawei Mate 10 Pro sizi yüzünüzden tanıyor

Düşük ışıkta bile kullanıcılarının yüzünü tanıyan bu özelliğin güncelleme ile sunulması büyük bir başarı olarak gösteriliyor. iPhone X’da olduğu gibi Mate 10 Pro sahipleri de artık telefonlarının kilitlerini yüzleri ile açabilecek. Yüz tanıma teknolojisine ek olarak Mate 10 Pro’da parmak izi okuyucusunun da bulunduğunu belirtelim.

iPhone SE, LG K30, Huawei Mate SE, Nokia 6.1, ZenFone 5Q ve Moto G6 karşılaştırması

Yüksek güvenilirlik ile kullanıma sunulan yüz okuma teknolojisi, sadece gözler açıkken çalışıyor. Yani siz uyurken telefonunuzu yüzünüze tutarak kilidi açamayacak. Güncelleme ile sunulan bu teknoloji sadece 800 milisaniyede sizi tanıyabiliyor.

Huawei Mate 10 Pro

Yaklaşık olarak 570 MB büyüklüğündeki LA-L09 8.0.0.142 (C432) numaralı güncellemeyi Ayarlar>Cihaz Hakkında bölümünden yükleyebilirsiniz. Güncelleme ile ayrıca Google’ın her ay düzenli olarak yayınladığı güvenlik güncellemesinin de sisteme eklendiğini belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler