Ana SayfaCep TelefonuHTC’nin Yeni Amiral Gemisi M7’nin Beyaz Modeli Görüntülendi!

HTC’nin Yeni Amiral Gemisi M7’nin Beyaz Modeli Görüntülendi!

HTC grubunun CEO’su Zhou Yongming’ın bir toplantı sonrasında elinde görüntülenen akıllı telefonun firmanın yeni amiral gemisi M7 modeli olduğu iddia edildi.

Zhou Yongming tarafından gün yüzüne çıkartılan HTC’nin yeni M7 akıllı telefonun geçtiğimiz dönemde siyah modelinin olacağı biliniyordu. Zhou Yongming’ın elindeki akıllı telefon ise beyaz rengi ile dikkat çekiyor. HTC’nin Mobil dünya kongresinde tanıtmasını beklediğimiz yeni amiral gemisi M7’nin 4.7 inç ekrana ve 1080p desteğine sahip olması bekleniyor. 2 GB belleğe sahip olması beklenen yeni HTC’nin 32 GB depolama alanı, 2 negapiksel kamerası, 2300 mAh bataryası, Android işletim sistemi ve HTC Sense UI 5.0 arayüz desteği ile birlikte gelmesi muhtemel.HTC m7 beyaz
T-Mobile firmasının içinden gelen bir habere göre de HTC’nin yeni akıllı telefonu M7’nin 19 Şubat tarihinde tanıtılacağı ve Mart ayında piyasaya sunulacağı söyleniyor. Ürünün fiyatı konusunda is henüz bir bilgi yok. Bakalım HTC bu yeni akıllı Telefonu M7’yi ne zaman tanıtacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU