Ana sayfa Akıllı Telefon HTC U12+ kutu içeriğiyle şaşırttı!

HTC U12+ kutu içeriğiyle şaşırttı!

HTC’nin geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız tanıttığı yeni amiral gemisi modeli HTC U12+ kutu içeriği ile şaşkınlık yarattı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Yaklaşık olarak 4 – 5 sene önce akıllı telefon pazarında üst sıraları zorlayan HTC, şu aralar ayakta kalmak için mücadele ediyor. Tayvan’ın en değerli markasıyken, büyük bir düşüş yaşamaya başlayan HTC, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi modelini tanıtmıştı. Nitekim HTC U12+ tanıtımının ardından telefon hakkındaki bazı önemli detaylar da netleşmiş oldu.

HTC U12+ satın alacak olanlar! Dikkat!

HTC’nin yeni amiral gemisi modeli tasarım anlamında beklentilerin bir tık altında kaldı. Genel olarak son dönemde satışa sunulan üst segment modellerde ekran gövde oranı yüzde 80 – 90 arasındayken U12+’ta bu oranın çok daha aşağılarda olması başlı başına bir hayal kırıklığıydı.

Teknik özellikler açısından sektördeki rakipleri ile aynı kalibrede olan HTC U12+, batarya kapasitesi ve dayanıklılık açısından da beklentileri karşılayan bir model. Telefonun bu konudaki tek eksisi ise 3.5 mm kulaklık girişine sahip olmaması.

Yine de son dönemde satışa sunulan üst segment modellerde 3.5 mm kulaklık girişi olmadığından, HTC’nin bu tercihi hoş karşılanabilir. Fakat kutu içeriğinde 3.5 mm adaptöre yer verilmemesi biraz absürt bir davranış olmuş. Bu konuda yoğun eleştiriler alan Apple bile 3.5 mm kulaklık adaptörüne kutu içeriğinde yer veriyor. Dolayısıyla, HTC U12+ satın alıp, farklı bir kulaklık kullanmayı düşünenleri USB-C / 3.5mm kulaklık çeviricisi için ayrı bir ücret ödemesi gerekiyor.

Galaxy Note 9 performans testinde göründü

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler