HTC U12+ güncellemesi Avrupa’ya geliyor

htc u12+

HTC’nin kısa süre önce Tayvan’da yayınladığı HTC U12+ güncellemesi yakında Avrupa ve Amerika’da da kullanıma sunulacak. İşte konu hakkındaki detaylar.

HTC’nin eski günlerinin çok uzağında olduğunu biliyoruz. Katı fiyat politikasında ısrarcı olan Tayvanlı akıllı telefon üreticisi çok da istikrarlı bir tablo çizmiyor. Özellikle son birkaç seneye baktığımızda, HTC’nin üst segmentte hiç bir varlık gösteremediğini söyleyebiliriz. Nitekim bu döngü şirketin son amiral gemisi modeli HTC U12+ ile de değişmiş gibi durmuyor.

HTC U12+ için önemli güncelleme

Günümüzde akıllı telefon üreticilerinin büyük bir kısmı çentikli tasarım çizgisini benimsemiş durumda. Benimsemeyen firmalar da kendi tasarım çizgisini oluşturarak, çerçeveleri bir şekilde inceltmeyi başarmışlar. Fakat HTC ve Sony hala günümüz tasarım çizgisini yakalayabilmiş değil. Zira bunu HTC U12+ modelinde de net bir şekilde görüyoruz.

Edge Sense gibi oldukça kullanışlı ve benzersiz bir özellikle gelmesinde karşın, U12+ tasarımsal anlamda rakiplerinin oldukça gerisinde kalıyor. İşin ilginç yanı ise HTC’nin bu durumu pek de önemsememesi.

Her ne kadar U12+’ın satış rakamları beklentilerin oldukça altında kalsa da Tayvanlı üretici telefonuna olan yazılım desteğini kararlı bir şekilde devam ettiriyor.

Kısa süre önce Tayvan’da yayınlanan HTC U12+ güncellemesi, önümüzdeki günlerde Avrupa ve Amerika’da da kullanıma sunulacak.

htc u12+

Yayınlanacak olan güncelleme ile Edge Sense özelliği daha da işlevsel olacak. Ayrıca kamera kullanımı üzerinde de bazı fonksiyonel değişikliklerin yapılması söz konusu.

Yaklaşık olarak 500 MB dosya boyutuna sahip güncellemenin önümüzdeki günlerde kullanıma sunulması bekleniyor.

Akıllı telefonunuz için en iyi microSD kartlar (2018)


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin