Ana Sayfa İnceleme HP Firmasının EliteBook Serisi

HP Firmasının EliteBook Serisi

Her ne kadar ICD firmasının araştırmaları bizlere PC devrinin kapanacak olduğunu gösterse de, HP gibi dev firmalar, ürettikleri ürünler ile bu gidişata ya dur diyecekler ya da baya bir erteletecekler. Çünkü HP firmasının EliteBook serisinde de göze çarpanlar, çok cazip özellikler var.

Görünüm açısından kusursuz bir tasarım sunuyor. Zaten HP bilgisayarların en büyük özelliklerinden birisi modernliği ile, tasarım performansı ile öne geçebilmesi ama bunun yanında diğer özellikleri de yabana atılacak cinsten değildir. İş yükünüzü hafifletecek bir bilgisayar sunmuş HP firması… Sloganı da, bu zaten “İş yükünüzü hafifletin” Windows 8 Pro sistemi ile gelen kolaylığı bu seride yakalamak mümkün. Küçük boyutu ve kaliteli bir tasarıma sahiptir. Bir de yeni bir özellik var bu bilgisayarda, o da standart voltaj işlemcisi, bunun sayesinde uzun yolculuklarda bilgisayarınızın şarjı daha uzun zaman gidiyor. Uzun seyahatlerde bilgisayarınız üzerinden işlemlerinizi hallede bileceğiniz imkanları sizlere sağlıyor.

c03541097

1,63 kilo gramdan başlayan ağırlıkları var. Düşünüldüğün de çok rahat taşına bilir. Çantaya atıp rahatlıkla yanınızda taşıya bileceğiniz bir bilgisayar. 12.5 inç diyagonal HD ekrana sahiptir. Görüntü kalitesi mükemmel derecededir. Yol esnasında sarsılmalardan kaynaklı oluşabilecek görüntü kayıpları da sağlam yapısı sayesinde yaşanmıyor. Yolculukların vazgeçilmez bilgisayarı olmaya aday diyebiliriz. Intel işlemcilerine sahip bilgisayarların hızı çok iyi. Grafik kartları da UMA, bu kart sayesinde daha kaliteli görüntülere sahip olacaksınız.

Kısacası HP firması bu modelle daha fazla iş dünyasına seslenmeyi hedeflemiştir. Çünkü hatırlayacaksınız IDC firmasının uluslar arası yaptığı çalışmada, PC satışlarının, tablet bilgisayarlara oranla düştüğünü. İşte bu düşüş kişisel bazda daha da diplere vurmuşken, PC dünyasını kurtaran iş merkezleri olmuştur. Çünkü firmalar hale işlemlerini PC cihazları ile yapıyor. Bu nedenle dev PC üreticileri onların bu ihtiyaçlarını baz alarak üretim yapmaya başladılar. Bu şekilde PC satışlarında ki zararı kapatmaya çalışıyorlar. Tabi bunun yanında kişisel PC kullanımında ki düşüşlerinde iyileşmesi için 2017 yılına kadar çalışmalar da bir strateji belirlendi. Sonuçlarını 2017 yılında daha net göreceğiz. Ne diyelim herkese iyi çalışmalar.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting