HONOR, V Purse ’ü tanıttı

V Purse

HONOR, Çin’in Şanghay kentinde HONOR V Purse’ün lansmanını gerçekleştirdi. Son derece ince ve şık bir tasarıma sahip olan telefon, katlandığında sadece 8,6 mm, açıldığında ise 4,3 mm boyutlarıyla en ince katlanabilir akıllı telefon olarak yeni bir rekora imza atıyor.

Katlanabilir telefonları ile dikkatleri üzerine çeken HONOR, katlandığında sadece 8,6 mm, açıldığında ise 4,3 mm ölçülerine sahip HONOR V Purse ile katşanabilir akıllı telefon inceliğinde yeni bir rekora imza atıyor.

Sadece 214g ağırlığındaki yeni çanta telefon, hafifliği ve çok yönlülüğü sayesinde geleneksel katlanabilir telefon ağırlığı olmadan büyük ekranın keyfini yaşatıyor.

Katlanılabilir telefon kategorisinde her zaman yeni atılımları hedefleyen HONOR, içerisinde 1,2 mm kalınlığında süper yaylar ve 1,73 mm çapında minyatür dişlilerin bulunduğu HONOR’un tescilli çeliğinden oluşan yeni katlama mekanizmasıyla inanılmaz bir sağlamlık sunuyor.

Yeni HONOR V Purse, her zaman açık ekran (AOD) tasarımı sayesinde kullanıcıların tercih ettiği çanta tasarımını sorunsuz bir şekilde kişiselleştirmesine olanak sağlıyor.

HONOR V Purse’un menteşesine klipslenen değiştirilebilir kayış ve zincir seçenekleri, cihazın sıradan bir çantada olduğu gibi zahmetsizce omzunuza takmanıza veya elinizde taşımanıza imkan tanıyor.

 V Purse

Kişiselleştirilebilir Fotoğraf Stüdyosu

 Ana kamera için 50MP IMX800 sensöre sahip olan HONOR V Purse, muhteşem portre çekimleri yapmanıza yardımcı olmak için dolgu ışığı olarak ikiye katlanabiliyor ve selfie çekerken görebileceğiniz dijital bir vizör olarak kullanılabiliyor.

İkisi bir arada 12MP ultra geniş ve makro kamera, ana kamerayı güçlendirerek nefes kesici manzara çekimlerine imkân sağlıyor. Büyük bir partiyi kolayca barındırabilecek geniş grup çekimlerinin yanı sıra çıplak gözle fark edilmeyen ayrıntıları ortaya çıkaran aşırı yakın çekim imkânı ile nefes kesici görüntülerin yakalanmasını olanak tanıyor.

HONOR Image Engine teknolojisi ile geliştirilmiş olan HONOR V Purse, farklı portre stillerini yeniden şekillendiren 0,6x, 0,8x, 1x ve 1,3x dijital zoom desteğini sunuyor. Özel portre çekimleri için 1x ve 2x yakınlaştırma arasında geçiş yapma seçeneğine sahip özel portre modu ile kullanıcılarının en eşsiz anlarına dokunuyor.

 V Purse

 

7,71 İnç

 HONOR V Purse, son teknoloji ile donatılan 7,71 inç 2K esnek OLED ekranı sayesinde 1.600 nitlik yüksek ekran parlaklığını destekliyor. Yansımayı azaltmak için daha fazla ışığın geçmesine izin veren yansıma önleyici kaplama ile birleştiğinde, güneş ışığı altında ekran canlılığını koruyor.

 Algoritmik optimizasyonlar HONOR V Purse’ün ekranının iki nit kadar loş olmasını sağlayarak gece geç saatlerde yapılan okumaların zihniniz için olduğu kadar gözleriniz için de rahatlatıcı olmasını sağlıyor. HONOR V Purse, zararlı ekran titreşimini neredeyse tamamen ortadan kaldıran 2.160Hz PWM Karartma ve uzun süreli akıllı telefon kullanımının neden olduğu göz yorgunluğunu en aza indiriyor.

Dinamik Karartma ve Sirkadiyen Gece Ekranı ile birlikte kullanıcıların sevdiği HONOR göz koruma özelliklerinin tamamını destekleyen cihaz, uyku kalitesini artırmak için ekranlara geç bakmanın melatonin salgılanması üzerindeki etkisini azaltıyor.

Görüntülenen tüm nesnelerin parlaklığını artıran Süper Dinamik Canlı Ekran Teknolojisine sahip olan HONOR V Purse, grafik işleme kalitesi sayesinde görüntüleri, videoları ve animasyonsuz kullanıcı arayüzü için daha fazla görsel doğruluk sağlıyor.

HONOR, yüksek ekran dayanıklılığı için katmanlı bir ekran koruma sistemi tasarlayan HONOR, HONOR V Purse’ü günlük aşınma ve yıpranmaya dayanmas adına en son teknolojik donanım ile güçlendirdi. Ekran ve menteşesi 200.000 açma ve kapamaya dayanacak şekilde test edilerek güçlü donanımını kanıtlıyor.

 

V Purse

Silikon-karbon Pil

 HONOR V Purse’e yerleştirilen iki silikon-karbon pil, her an çeşitli yaşam tarzlarına ayak uydurmak için toplam 4.500mAh’lik uzun ve dayanıklı pil kapasitesi sağlıyor.

HONOR tarafından sektöre kazandırılan düşük voltajlı şarj toplama teknolojisini entegre eden Silikon-karbon hücreler, geleneksel grafit tabanlı pil sistemlerine kıyasla %360 daha fazla şarj sağlıyor. HONOR V Purse’ün düşük voltajlarda güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlamak için yeniden tasarlanan devre ve yeni bir deşarj sistemi ile bataryasını güçlendiriyor.

HONOR’un kendi geliştirdiği pil optimizasyon çözümü ile HONOR V Purse, 7,71 inç 2K ekran açıkken 8,7 saate kadar video oynatma veya 10,6 saate kadar sürekli makale okuma veya 16 saate kadar çevrimiçi müzik çalma imkânı sunuyor.

İddia: Yeni iPad Pro’lar ince çerçeveli olacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir