Hollywood Vampires İstanbul konseri ertelendi!

dsgerwgrew

Hollywood Vampires grubunu izlemek için biraz daha beklememiz gerekecek. En azından iptal kararı verilmedi. Buna da şükür diyelim.

Amerikan menşeli rock grubu Hollywood Vampires, İstanbul’da vermeyi planladığı konserinde “erteleme” kararına gitti. Tahmin edeceğiniz üzere, bu kararın alınmasında Koronavirüs salgınının büyük payı bulunuyor.

Hollywood Vampires, eğer bir değişiklik olmasaydı, 13 Eylül 2020 tarihinde, İstanbul LifePark sahnesinde olacaktı.

Erteleme neticesinde grubun yeni İstanbul performans tarihi ise, 4 Eylül 2021 olarak belirlendi. Yani evet, eğer bu süper yıldızları hâlâ görmek istiyorsanız, fazladan 1 sene daha beklemeniz gerekecek.

2015 yılında Alice Cooper, Johnny Depp ve Joe Perry tarafından kurulan grup, şimdiye kadar pek çok başarılı performansa imza attı.

Hollywood Vampires İstanbul konseri ertelendi!

Hollywood Vampires konser biletimi iptal edebilir miyim?

Evet, edebilirsiniz. Eğer belirlenen yeni tarih sizi memnun etmediyse, www.passo.com.tr adresine giderek bilet iadesi talebinde bulunabiliyorsunuz. 1 Temmuz 2020 tarihinden önce satın alınan biletlerin son iade tarihinin 15.09.2020 olduğunu da belirtelim.

Passo, konser bileti almış olanlara hem E-mail hem de SMS mesaj aracılığıyla ulaşarak bilgilendirme yapıyor.

Geçmiş dönemde alınan indirimli biletlerin geçerliliğini koruyacağını belirtelim ve güncel bilet fiyatlarını paylaşalım:

VIP LOUNGE – 1.100 TL
Sahne Önü – 660 TL
Normal Alan – 275 TL

Huawei MatePad T8 tablet inceleme

Huaei MatePad T8 tablet, adından da anlaşılacağı üzere 8 inç ekrana sahip bir tablet. Aslında akıllı telefon ekranlarının da büyümesi sebebiyle son yıllarda tabletlere olan ilgide düşüşler vardı. Lakin koronavirüs süreci ve insanların evlerinde daha fazla vakit geçirir hale gelmesi, tabletlerin de popülaritesini tekrar yükseltti. Huawei de ekonomik modeli MatePad T8’i satışa sundu.

Huawei MatePad T8 tabletin iki versiyonu bulunuyor. 2GB RAM ve 16GB dahili depolamaya sahip versiyonu 999 TL, 2GB RAM ve 32GB dahili depolamaya sahip versiyonu da 1099 TL fiyat etiketleriyle satışta. Biz, test için 32GB dahili depolamaya sahip versiyonu kullandık.

8.55mm kalınlıktaki tablet, 315 gram ağırlıkta. Ürün, ister otururken isterken de yatarken kullanıma uygun yapıda. İster dik kullanın, isterseniz de yatay olarak. Yanlardan yumuşatılmış köşeleri, konforlu bir kullanıma imkân sunuyor. Ancak arka yüzeyin kaygan olduğunu ve dikkatli olmanız gerektiğini belirtelim.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir