120 bin dolara kadar ücretsiz Azure desteği

MSFT logo

Microsoft, tüm dünyada yazılım girişimcilerini destekleyen BizSpark ve BizSpark Plus programıyla yazılımcı ekosistemini geliştiriyor. 5 yıldan küçük ve yıllık 250 bin doların altında ciroya sahip yazılım sektörü start-up’larının dahil olabildiği BizSpark programıyla, kuluçka aşaması veya başlangıç aşamasındaki girişimler, yalnızca maliyet avantajı elde etmekle kalmıyor, Microsoft mentorluğunda büyüyor.

Yazılım sektöründeki girişimcilerin ilk kuluçka dönemlerinde başarılarına katkı sağlamak amacıyla tasarlanmış küresel bir program olan Microsoft BizSpark ve BizSpark Plus, yaratıcı fikirlere destek sunuyor.

MSFT_logo
Microsoft, BizSpark Plus programı kapsamında, BizSpark üyelerine sağlanan tüm fırsatların yanı sıra yıllık 120 bin dolar tutarında bulut platformu Azure’un kullanım hakkını ücretsiz veriyor. BizSpark programı, maksimum beş yaşında olan ve şirketleşmiş girişimcilerin üç yıl boyunca, Microsoft’un uygulama geliştirme platformu olan Visual Studio ve farklı Microsoft teknolojilerini ücretsiz kullanım hakkı sunan MSDN (Microsoft Software Developer Network) üyeliğini kullanmasını sağlıyor. BizSpark üyeleri MSDN kapsamında ayrıca aylık 150 dolarlık bir Microsoft Azure Bulut Platformu’nu kullanma hakkına sahip oluyor. Üç yıl boyunca gelişim gösteren ve yıllık cirosu 1 milyon dolara kadar olan şirketler, potansiyelleri ve Microsoft Azure’u kullanma kapasiteleri göz önüne alınarak bir üst destek programı olan BizSpark Plus’a dahil ediliyor. Bir yıl süren bu programda, şirketler aylık 10 bin dolara dek ücretsiz Microsoft Azure bulut bilgi işlem platformunu kullanma hakkına sahip oluyor, yıllık toplam 120 bin dolarlık ücretsiz kullanım hakkı kazanıyor.

Girişimciler, Microsoft BizSpark programına http://www.microsoft.com/bizspark adresindeki formu doldurarak başvurabiliyor.

ZyXEL’den Yüksek Hızda Bağlantı Yanında Güçlü Savunma