Hellblade PC İçin de Yayınlanacak

Hellblade 575

Ninja Theory tarafından geliştirilen ve PlayStation 4’ün en ilgi çekici yapımları arasında yer alan Hellblade, PC kullanıcılarının da beğenisine sunulacak.

Heavenly Sword ve DmC: Devil May Cry gibi etkileyici oyunların yapımından sorumlu olan bağımsız oyun stüdyosu Ninja Theory tarafından geliştirilen Hellblade, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında resmi olarak tanıtılmış ve oyunseverler tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Bağımsız bir stüdyo tarafından geliştirildiği halde büyük bir stüdyo oyunuyla yarışacak kadar iddialı bir yapım olan Hellblade ilk duyurulduğunda PlayStation 4’e özel olarak hazırlandığı açıklanmış olsa da, zamanla bu durum değişmiş gibi görünüyor.

Hellblade

2015’in en ilgi çekici oyunları arasında yer alan Hellblade için PlayStation 4 kullanıcılarının meraklı bekleyişi devam ederken, PC kullanıcılarını da bu bekleyişe dahil edecek yeni bir açıklama geldi. Ninja Theory’nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan açıklamada, Hellblade’in PlayStation 4’ün yanı sıra PC kullanıcılarının da beğenisine sunulacağı duyuruldu. PC’nin kendilerine sunduğu imkanlara dikkat çeken stüdyo, yeni oyunda bu imkanları sonuna kadar kullanmak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Sadece dijital kopyaları yayınlanacak olan oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği şimdilik açıklanmamış olsa da, oyunun bu yılın sonlarına doğru oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

Android Üreticileri Apple’a Karşı Birleştiler