Griselda 25 Ocak’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te

griselda

Sofía Vergara’nın Griselda Blanco’yu canlandırdığı Griselda 25 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak

 Sofia Vergara’nın aynı zamanda baş yapımcılığını üstlendiği Griselda ile tek başına bir kadın olarak güce kavuşabilmek için bitmek bilmeyen bir hırsın peşine takılmaya hazır olun!  Blanco’nun gerçek hayat öyküsünden esinlenen altı bölümlük mini dizi, Blanco’nun kurduğu işi ayakta tutabilmek adına verdiği mücadeleye odaklanıyor.

Narcos’un yaratıcıları Eric Newman, Doug Miro, Ingrid Escajeda ve Carlo Bernard’ın imzasını taşıyan, Andrés Baiz’in yönettiği Film 25 Ocak’ta tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te.

 griselda

Hakkında:

Sofia Vergara’nın başrolünü ve baş yapımcılığını üstlendiği yapım, zekâsı ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan kartellerinden birini kuran Kolombiyalı iş kadını  Blanco’nun hayat öyküsünden esinlendi. Blanco’nun akılalmaz acımasızlığı ile cazibesinin tehlikeli birleşimi sayesinde iş hayatı ve ailesi arasında ustalıkla kurduğu denge, onun aynı zamanda “Ana” lakabıyla tanınmasına yol açtı.

 

Yaratıcılar: Eric Newman, Doug Miro, Ingrid Escajeda, Carlo Bernard

Yönetmen: Andrés Baiz (Tüm bölümler)

Senaristler: Ingrid Escajeda, Doug Miro, Eric Newman, Brenna Kouf, Cassie Pappas, Turi Meyer, Alfredo Septién, Gina Lucita Monreal, Giovanna Sarquis, Carlo Bernard

 Oyuncular: Sofía Vergara (Griselda Blanco), Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins), Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez)

Bard, yeni güncellemeleriyle artık daha donanımlı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir