Ana SayfaDonanımGözlüksüz 3D İzleme Özelliği Toshiba'nın Yeni Satellite P Serisinde Hayat Buldu!

Gözlüksüz 3D İzleme Özelliği Toshiba’nın Yeni Satellite P Serisinde Hayat Buldu!

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş gelişmiş dijital eğlence için etkin güce sahip, en son işlemci ve grafik işleme ile premium video ve ses deneyimi sunan yeni Satellite P serilerini tanıttı.

Toshiba, Satellite serisinde ilk kez gözlüksüz 3D teknolojisini sundu. Çift dokulu özel tasarım alüminyum kasa ile ürün ilk bakış da farkını hissettiriyor. Yeni modeller, üstün işlemci gücü ve grafik performansına sahip bir dizüstü bilgisayar arayan kullanıcılara hitap ediyor ve gelişmiş yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarını destekliyorlar. Satellite P-serileri, 15.6’’ (P855-32F) ila 15.6’’ (P855-33N)arasında diyagonal ekran boyutuna sahip modelleri kapsıyor. Aynı zamanda 2D ve3D içeriği görüntüleye bilmekte. Her iki modelde Dünya’nın ilk 1 TB HYBRID HDD’i özelliğine sahip.

Eğlence için etkin güç

YeniSatellite P-serilerinde bulunan tüm modeller en son Intel® işlemciler ve yeninesil NVIDIA® grafik teknolojileri ile güçlendirilmiştir. Bunlar, çoklu görevve yüksek çözünürlüklü multimedya uygulamalarını kapsayan en zor hesaplamalarıgerçekleştirecek yeterli gücü sağlar. Dizüstü bilgisayarlar geniş HDDkapasitesi veya Solid State (SSD) bellek destekli opsiyonel Hibrid HDDdonanımıyla yanıt süresini ve uygulama yüklemesini hızlandırarak P-serisininperformansını daha da artırır.Satellite_P855_3D_lifestyle

Satellite P855 gözlüksüz 3D teknolojisi

BazıSatellite P855 modellerinde 15.6’’ geniş ekran Full-HD TruBrite 3D görüntü destekli, gözlüksüz 3D teknolojisi bulunmaktadır. Bu cihazlar, gerçek 3Dgörüntü deneyimini 3D ve Blu-ray filmleri izlerken veya 3D oyunları oynarken 3Dgözlüğe gerek olmadan yaşatır. Gözle izleme teknolojisi kullanıcılara 3Dgörüntüyü kaybetmeden ekranın önünde başlarını hareket ettirebilme olanağıtanır. Dizüstü bilgisayarın aynı anda 2D ve 3D içeriği görüntüleyebilmeözelliği sayesinde, kullanıcılar 3D filmleri izlerken aynı zamanda web’den 2Diçeriklere göz atabilir.

Alüminyumdan yapılmış bir tasarım harikası

İnce veklasik yeni Satellite P serisi modeller hayran olunacak bir tasarımasahiptir. Bileşenler, özel dokulualüminyum bir kasanın içerisinde yer Her iki kapakta ve alt kısımda dokulualüminyum kullanılmış alternatif bir tasarım da mevcuttur. Yeni modellerdekullanılan yüksek kaliteli malzemeler ile oval kenarlara sahip dizaynözellikleri oldukça uyumludur.

Yetenekli eğlence ustaları

Tüm modellerde yüksek kaliteli film, müzik ve oyun deneyimi sağlayan HD eğlenceözelliği bulunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü TruBrite™ ekran; filmleri,fotoğrafları ve oyunları parlak renk ve netlikte gösterir. Toshiba’nınResolution+ ‘video yükseltme teknolojisi’, standart çözünürlükteki videolarıyüksek çözünürlük kalitesine yaklaştırarak kullanıcıların video arşivlerineyeni bir nefes getirecek. Bu teknoloji, Satellite P serisi dizüstübilgisayarlara 2D videolara gerçeğe yakın zamanlı üçüncü boyut ekleme özelliğide kazandırıyor. Tüm Satellite P serisi modeller, HDMI ile bağlanmış 3D uyumlubir televizyona 3D video verilerini aktarabilecek.

Zengin bas ve tiz seslere sahip güçlü çevresel ses düzeni

Satellite P855’i üstdüzey hi-fi ile karıştırmakla hata etmiş olmazsınız. Bunun nedeni, Slip StreamTeknolojisi desteğine sahip iki adet Harman Kardon® hoparlörün dahil edilmişolmasıdır. Yüksek çıkışlı bas ve SRS Premium Sound 3D™ ses geliştirmesipotansiyeli sayesinde dizüstü bilgisayarınızda müzikler hiç olmadığı kadar iyibir sesle çalar.

Tam bağlanabilirlik

SatelliteP serisi modellerde USB 2.0’a göre on kat daha hızlı seviyede veri transferisağlayacak 4 adet USB 3.0 girişi bulunmaktadır. Ayrıca daha uzak mesafelerdendaha hızlı kablosuz veri iletimi sağlayan ve düşük enerji tüketen Bluetooth 4.0arayüz özelliği de mevcuttur. Artı olarak, dizüstü bilgisayarlarda bütünleşikIntel® Kablosuz Görüntü teknolojisi de (WIDI) bulunmaktadır. Bu teknoloji,dizüstü bilgisayardaki görüntü içeriğinin kablosuz olarak Wi-Fi adaptörü ilegeniş bir TV ekranına veya projeksiyon ile sunum ekranına yansıtılmasınısağlar. Burada bahsi geçen tüm ticari markaların mülkiyeti sahiplerine aittir.Tam ürün özellikleri modele ve yerel bulunurluğa bağlıdır.

 

Satellite P855-32F özellikler (Gözlüksüz 3 Boyut)

  • Intel® Core™ i7-3630QM İşlemci (2,40 / 3,40 Turbo Ghz, 6 MB L3 cache) • Intel® HM76 Express Chipset • Windows 8 • 16 GB (8 GB + 8 GB) DDR3 RAM – max. 16 GB (1600 MHz)
  • 1 TB SATA HDD / 8 GB SSD Hybrid HDD • 15.6″ FULL HD LED arka ışıklandırmalı, Gözlüksüz izlenebilen 3D Toshiba TruBrite® HD TFT ekran (1.920×1080)
  • Blu-ray sürücü (RW) • 2D-3D DVD görüntüsü dönüştürme, HDMI üzerinden 3D TV’ye 3 boyutlu görüntü aktarımı
  • Alüminyum gövde

Satellite P855-33N (Alüminyum Gövde)

  • Intel Core i7-3630QM İşlemci (2,40 / 3,40 Turbo Ghz, 6 MB L3 cache) • Intel HM76 Express Chipset • Windows 8 • 16 GB (8 GB + 8 GB) DDR3 RAM – max. 16 GB (1600 MHz) 1 TB SATA HDD / 8 GB SSD Hybrid HDD
  • 15.6″ LED arka ışık teknolojisine sahip Toshiba TruBrite® HD TFT ekran (1.366 x 768 çözünürlük) Blu-ray sürücü (RW)
  • 2D-3D DVD görüntüsü dönüştürme, HDMI üzerinden 3D TV’ye 3 boyutlu görüntü aktarımı
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting