Ana SayfaDonanımLG, 3D Duvar Ekran ve 84 inç Dokunmatik Ultra HD Ürün Serisini...

LG, 3D Duvar Ekran ve 84 inç Dokunmatik Ultra HD Ürün Serisini CES Fuarı’nda Sergileyecek!

Dijital signage sistemlerinde liderliği hedefleyen LG Electronics, CES Fuarı’nda en yeni ürünleriyle boy gösterecek.  

LG Electronics, 8-11 Ocak 2013 tarihleriarasında Las Vegas’ta gerçekleştirilecek CES (Consumer Electronics Show)Fuarı’nda endüstriyel monitör ürün gamını tanıtacağını açıkladı. LG’ninendüstriyel monitör sistemleri, şirketin amiral gemisi ürünlerinden 55 inç 3D duvar ekran monitör, 84 inçUltra HD dokunmatik monitör, EZ Sign TV, Smart Gate Media Pole, Akıllı Ayna vediğer ticari ekranları kapsıyor. Etkili ve verimli dijital signage sistemlerineolan gereksinimi fark eden LG Electronics, ileri düzeyde IPS ekranları veakıllı enerji tasarrufu teknolojilerini barındıran bir dizi dijital signageürünü geliştirmeye devam etmektedir.

Önde gelen markalarla işbirliği

“LG dijital signage sistemlerialanında parlak bir gelecek görüyor” diyen LG Ev Eğlencesi Bölümü IT İş BirimiBaşkanı Il-geun Kwon, sözlerini şöyle sürdürdü: “Tüketicilerimizingereksinimlerini karşılamak üzere farklı alanlarda ürün geliştirmekten büyükgurur duyuyoruz. IPS ekranlar ile akıllı enerji tasarrufu teknolojileribirleştirip dikkat çekici görüntüler sunuyoruz.” LG Electronics, dijitalsignage sistemlerine yönelik olarak McDonald’s, KFC, Nike, Kia, Hyundai veVodafone gibi dünyanın önde gelen markalarıyla işbirlikleri gerçekleştirdi.Kanada’nın tanınmış restoran zinciri Tim Hortons’a 18,000 adet endüstriyelmonitör sağlayan LG Electronics’in bu alandaki sistemleri Incheon ve Sidney Havaalanları’nda yer alıyor.  LG B2B Signage 01

5.3 mm çerçeveli3D duvar videosu

LG Electronics CESFuarı’nda 55 inçWV70MD 3D monitör ürünüyle dijital signage sistemlerini teknoloji takipçilerine sergileyecek. 5.3 mm’lik kalınlığıyla dikkatleri üzerine çeken ürün, tüm ekranlarda aynı kalitede görüntüye ve geniş açıyla bile parlak ve canlı renklere olanak tanıyor. 55 inç WV70MD 3D duvar videosu ayrıca sahip olduğu akıllı enerji tasarrufu teknolojisi sayesinde yüzde 30 daha az enerji harcıyor.

84-inç Ultra HD Dokunmatik ile interaktivite

LGElectronics CES Fuarı’nda 84 inç Ultra HD dokunmatikendüstriyel monitör ürünü ile dünyanın en prestijli müzelerinde bulunan sanat eserlerininrepredüksiyonlarını gösterecek. Bir fırça darbesinin bile çok net şekildealgılanabildiği ürün ile LG, yüksek piksel yoğunluğunu CES ziyaretçilerinesergileme fırsatı yakalayacak. Zoom yapma, çevirme ve ekrana parmakla mesajyazma özellikleriyle interaktivite sağladığı için ticaret ve eğitimuygulamaları için ideal bir ürün olma özelliği taşıyor.

EZ Sign TV

LG’ninReklam, çoklumedya ve canlı yayın gibi birçok işlemi yapabilen EZ Sign TV’si deCES Fuarı’nda ziyaretçilerle buluşacak. Ayrıca pazarlama ve reklamcılıkuygulamaları için ideal olan Smart Gate Media Pole, hem ayna hem de ekranolarak kullanılabilen Akıllı Ayna ile birlikte fuarda yer alacak.

LG’nin B2B yaklaşımı

Ortak bir ağaracılığıyla dijital içeriğin birçok farklı noktadaki ekrana dağıtılması olan endüstriyel monitörsistemininalan olarak 2016 yılında 9,5 milyon dolar hacme ulaşması bekleniyor. LG’ninürünleri ise ağırlıklı olarak reklamlar, eğitim ve kamu alanında çalışmalariçin kullanılıyor. LG Electronics bu çerçevedeki amiral gemisi ürünleriniAvrupa’nın en prestijli B2B fuarlarından biri olan ISE 2013’te de (IntegratedSystems Europe) sergileyecek.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting