Google Pixel C Tablet de tanıtıldı

google pixel c 1200

ABD’li teknoloji devi Google bugün itibariyle Pixel C tabletini duyurdu.

Yeni model tablet Microsoft’un Surface Pro 3’üne rakip olacak. Bu tablet için Microsoft’un Androidli sürümü desek haksız sayılmayız herhalde. Konuyla ilgili yanlış anlaşılma olmasın.

Bu tabletin Microsoft ile hiçbir alakası yok bu tablet Google üretimi bir tablet olarak karşımıza çıkıyor. Google bugünkü etkinliğinde; Nexus model telefonları Nexus 5X ve Çinli teknoloji şirketi Huawei ile ortak ürettikleri Nexu 6P, Chromecast 2 uygulaması, Google Play Music, Android 6.0 Marshmallow’un hangi cihazlara geleceği ile ilgili bilgiler paylaştı. En sonunda merakla beklenen hibrit; “Hem tablet hem de bilgisayar olan” ürün Google Pixel C’yi teknoloji severlere tanıttı.

google-pixel-c-1200

Google’ın Pixel C’si; 10.2 inçlik bir ekranla karşımıza çıkıyor. Yeni ürün Microsoft’un Pro Surface 3 ile Apple’ın iPad Pro’sunun karışımından oluşuyor.

Harici bir Bluetooth klavye de ürünün diğer özellikleri arasında yer alıyor. Bluetooth Klavyenin fiyatı 149 Dolar yaklaşık olarak 452 TL. Klavye cihaza hem takılıyor hem de cihazdan çıkarılabiliyor. Konuyla ilgili bilinen özellikler ise şimdilik bunlar.

Erkekler yandı: Göz Savar!