Ana SayfaAkıllı TelefonGoogle Pixel 7 Pro çipi ne kadar hızlı olacak?

Google Pixel 7 Pro çipi ne kadar hızlı olacak?

Google, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro telefonlarının yolda olduğunu duyurdu ve büyük açıklama için 6 Ekim tarihini belirledi. Ancak bu telefonlar hakkında hala bilmediğimiz çok şey var. Webdeki bir sızıntı bizim için birkaç ayrıntıyı gösteriyor olabilir.

Google Pixel 7 Pro çipi ne kadar hızlı olacak? Pixel 7 Pro için bir Geekbench listesi tespit eden Android geliştiricisi Kuba Wojciechowski’ye göre: gelecek telefondaki yonga seti genel bir performans artışı sunacak şekilde ayarlandı. Pixel 6 serisindeki Tensor işlemcilere göre %10 daha fazla. Bu arada grafik görevleri %20’ye varan iyileştirmeler görebilir.

pixel 6a 4

Bu grafik yükseltme, Pixel 7 telefonlarını oyun ve hesaplama fotoğrafçılığında önemli ölçüde daha iyi hale getirmeli, ancak günlük telefon görevleri iyileşmeyi o kadar hızlı hissetmeyecek. Google bunu resmi olarak kabul etmiş değil ve Geekbench puanlarının sahte olması da mümkün.

Google Pixel 7 Ultra

Google Pixel 7 Pro çipi ne kadar hızlı olacak?

Kağıt üzerinde Tensor 2’deki yonga seti yükseltmesi o kadar etkileyici olmasa da Wojciechowski, üretimdeki iyileştirmelerin Pixel 7 Pro’nun (ve Pixel 7) güç açısından daha verimli olacağı anlamına geleceğini savunuyor. Wojciechowski’ye göre bu, daha uzun pil ömrü ve daha sık olarak daha yüksek performans hızları anlamına gelebilir.

Google Pixel 7 prototipi eBay'de göründü

Wojciechowski, ikinci nesil Tensor çipinin bu kıyaslama puanlarında “rakiplerinden çok daha yavaş” olduğunu kabul ederken, “ısınma çözümleri, yazılım optimizasyonu ve çeşitli bileşenlerin de iyi UX ve performans sağlamada büyük rol oynadığına” dikkat çekiyor.

Redmi Pad özellikleri netlik kazanıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting