Ana Sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 5 ses hatası düzeltildi!

Google Pixel 5 ses hatası düzeltildi!

Google Pixel 5 sahipleri, bir süredir sürekli maksimum ses seviyesinde çalan sistem seslerinden şikayetçiydi. Cihaz bununla kalmayıp başka ses sorunlarına da sahipti. Android Police’in Aralık ayında bildirdiğine göre, cihazın dokunma ve ekran görüntüsü sesleri, çevirici tonları ve kamera tıklamaları gibi sesler kullanıcılar sesi kıssa dahi maksimum ses düzeyinde çıkıyordu. Şimdi Google, Pixel’in Ocak güncellemesinin bir parçası olarak bu sorun için bir düzeltme yayınladı.

Google’ın bildirdiğine göre, ocak güncellemeleriyle birlikte gelen yamalardan biri, Pixel 5’te “sistem seslerinin ses seviyesi iyileştirmeleri” yamasıyla mevcut problemi çözüyor. Android Police, yamanın kullanıcıları rahatsız eden sorunu çözdüğünü doğruladı. Güncelleme zil sesi ve bildirim sesinde herhangi bir olumsuz değişime neden olmadı.

Google, mevuct Pixel 5 hatasını düzeltti!

Güncelleme ayrıca, belirli aydınlatma koşullarında Pixel 4a’nın ve 5’in otomatik parlaklık sorununu da düzeltti. Bununla da kalmayıp, Pixel 4a’da hoparlör sesine neden olan ek bir sorunu da düzeltti. Güncelleme Pixel 3 cihazları rahatsız eden birkaç hataya da değindi. Bu hatalardan biri cihazın belirli uygulamaları aralıklı olarak yeniden başlamasına sebep olan bir problemdi. Diğeri ise bazı ağlarda çağrıları engelleyen bir sorundu. Son olarak Google, tüm Pixel 3 ve sonraki telefonlarda otomatik döndürme problemini de iyileştirdi.

Kullanıcılar güncellemeleri çoktan kullanmaya başladı. Google Pixel 5 ses sorunundan kurtulmak isteyenler artık yeni yamadan yararlanabilir.

Microsoft Teams video arka planı nasıl değiştirilir? İşte detaylar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting