Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 fiyatı ortaya çıktı

Google Pixel 4 fiyatı ortaya çıktı

Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan yeni Pixel modellerinin fiyatları belli oldu. İşte Google Pixel 4 fiyatı ve konu hakkındaki diğer detaylar.

Google’ın önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni amiral gemisi modelinin etiket fiyatı belli oldu. Sızıntı dünyasının güvenilir isimlerinden biri olan Evan Blass, Google Pixel 4 ve 4 XL modellerinin fiyatlarını açıkladı.

Pixel 4 için fiyat tarifesi belli oldu

Blass tarafından açıklanan bilgilere göre Pixel 4’ün 64GB’lık versiyonu 1050 dolara satılacak. Pixel 4 XL’in 64GB’lık versiyonu için belirlenen etiket ise 1200 dolar. Eğer dahili depolama alanını 128GB olarak tercih ederseniz Pixel 4 için 1200, Pixel 4 XL içinse 1360 dolar ödemeniz gerekecek.

Açıkçası fiyatların beklenenin biraz üzerinde olduğunu söylemek pek de yanlış olmayacaktır. Bu arada dip not olarak belirtelim.

Google şimdiye kadar satışa sunduğu Pixel modellerini ABD ve Avrupa’nın bazı ülkelerinde pazarlamıştı. Nitekim bu ülkeler arasında Türkiye yer almıyordu. Muhtemelen Pixel 4 modelleri de ülkemizde satışa sunulmayacaktır. Zaten bu fiyatlarla Türkiye’ye gelse de muhtemelen çok fazla alan olmaz.

Sony Xperia 8 tanıtıldı! Özellikleri için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler