Ana sayfa Akıllı Telefon Google Pixel 4 fiyatı ile üzecek!

Google Pixel 4 fiyatı ile üzecek!

Google Pixel 4 fiyatı hakkında bugün ilk bilgiler geldi. Görünüşe göre Pixel 4’ün fiyatı iPhone 11 gibi bir canavardan pahalı olacak.

Google’ın başarılı bir şekilde yürüttüğü Pixel serisine 15 Ekim 2019 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte yeni üye eklenecek. Pixel 4 ve Pixel 4 XL olarak isimlendirilecek olan bu modeller, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 veya 855 Plus yonga setinden alacak. Minimumda 4 GB RAM ile gelecek olan bu modellerin can sıkan fiyatları ise bugün ortaya çıktı.

Apple, tarihinde ilk kez yeni tanıtmış olduğu iPhone modelinin fiyatını çok şaşırtıcı bir şekilde uygun tutmuştu. iPhone 11’i 699 dolardan satışa sunan Apple, Android cephesinin kara kara düşünmesine neden olmuştu.

699 dolarlık fiyatı ile rakiplerinin 999 dolarlık amiral gemisi modellerini gözünün yaşına bakmadan tokatlayan iPhone 11, şimdi de Pixel 4’ün yoluna taş koyacak.

Google Pixel 4

Gelen bilgilere göre Pixel 4’ün fiyatı 700 dolardan fazla olacak. Apple A13 yonga setinin Snapdragon 855 Plus‘tan kat kat güçlü olduğunu düşünürsek, kullanıcılar 700 dolara çıktığında Pixel 4 yerine iPhone 11’i tercih edecektir.

Google Play Pass tanıtıldı! Apple Arcade’e rakip geldi!

Aklı başında olan birisi zaten 700 dolara çıktığında Apple A13 yonga seti ve gelişmiş kamerası ile öne çıkan iPhone 11’i düşünmeden tercih eder. Google’ın iPhone 11 ile baş edebilmesi için 599 dolar bandına inmesi gerekiyor ki imkansız görünüyor.

1 YORUM

  1. Kullanıcıların tercihlerini yalnızca işlemci gücü ve fiyat üzerinden yaptığını sanmıyorum. Hele ki Pixel serisi telefonları alan kişilerin tek kriteri bu değil; aksine tercih aşamasında etkili olan pek çok etken var. O yüzden sadece fiyata bakarak, “İnsanlar Pixel 4 yerine iPhone 11 alacaktır” demek doğru değil bence.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 4 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler