Google Pixel 2 fiyatında büyük indirim!


Son dönemde satışa sunulan akıllı telefonların hayli uçuk fiyatlara sahip oldukları inkar edilemez bir gerçek. Özellikle üst segmentte bulunan telefonlar için sarf edilen 800-900 euroluk  etiket fiyatları, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmış durumda. Neyse ki arada denk gelen büyük indirimler ile fiyatlarda önemli düşüşler gözlenebiliyor. Aynı Google Pixel 2 fiyatında olduğu gibi.

Google Pixel 2 fiyatı 600 dolara düştü

Bilindiği üzere Google Pixel 2 kısa süre önce satışa sunulmuştu. Hali hazırda ülkemizde satılmayan bu modelin son durağı ise Hindistan oldu. Hindistan’da da çevre Asya ülkelerinde olduğu gibi 925 dolarlık bir etikete sahip olan Google Pixel 2 önümüzdeki günlerde büyük bir indirim alacak. Bu indirim kapsamında telefonun tam 320 dolar daha ucuza yani 605 dolara satılması planlanıyor.

Bahse konu indirim kampanyası yalnızca 3 gün sürecek. 7 Aralık – 9 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampanyada herhangi bir stok sınırı ise bulunmuyor. Dolayısıyla bu kampanya sonrasında 3. şahsa ait elektronik perakendecilerin, Pixel 2 modellerini normalin altı fiyatlarda satmasını beklemek pek de sürpriz olmayacaktır.

Tekrardan hatırlatalım. Google Pixel 2 hali hazırda ülkemizde satışa sunulmuş değil. Dahası bu telefonun Türkiye’de satılacağı da kesin değil. Zira ilk model dünyanın bir çok bölgesinde olduğu gibi Türkiye’de de satışa sunulmamıştı. Tabi ki yine de bekleyip göreceğiz.

LG V30 Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak?


Bu Haberi Paylaş...Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestShare on TumblrDigg thisBuffer this pagePrint this page

Etiketler:

Google Pixel 2 fiyatında büyük indirim! Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Tubidy diyor ki:

    Bu fiyata Türkiye’de bulabilir miyim?

    1. Osman Tufan diyor ki:

      Türkiye’de normal fiyata da bulamazsın :)

Sayfa başına git