Ana SayfaGoogleGoogle, Nik Collection'ı ücretsiz yaptı!

Google, Nik Collection’ı ücretsiz yaptı!

Teknoloji dünyasının patronlarından Google, fotoğraf düzenleme yazılımı olan Nik Collection’ı ücretsiz yaptı.

Satış fiyatı 150 dolar olan Google Nik Collection alınan son karar ile ücretsiz olarak kullanıcılarla buluşacak. Teknoloji devinin beklenmedik bir şekilde fotoğraf düzenleme aracı Nik Collection eklentisini ücretsiz hale getirdi. 150 dolar gibi ciddi bir fiyat ile satılan ürünün bu fiyatı bile önceki sahibi olan Nik Software’in belirlediği fiyatın bile çok yukarısındaydı.

Yapılan değişiklik ile ilgili bir duyuru yapan Google, “Mobil platformlar için Google Photos ve Snapseed’in de dahil olduğu gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarına yönelik uzun vadeli yatırımları çerçevesinde Nik Collection masaüstü süitinin ücretsiz hale getirmeye karar verdiklerini” belirtti.

Birbirinden bağımsız bir şekilde de kullanılabilen yedi farklı eklentiyi içeren Nik Collection’ın en yeni eklentisi yarattığı güçlü ve etkili retro efektler ile bilinen Efex Pro. Bununla beraber koleksiyonda yer alan diğer eklentiler ise şöyle; Colour Efex Pro, HDR Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, Dfine ve Sharpener Pro.

Teknoloji devi yaptığı açıklamada Nik Collection’ı 2016 yılı içerisinde ücretli bir şekilde alan kişilerin paralarının da geri ödeneceğini duyurdu.

iPhone kullanıcıları boşuna uğraşıyor!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU