Ana sayfa Android Google Gallery Go çıktı! İndir!

Google Gallery Go çıktı! İndir!

Google, düşük donanıma sahip olan Android telefonlar için Google Gallery Go uygulamasını yayınladı. Peki, Gallery Go neler sunuyor?

Google, düşük donanıma sahip Android telefonlar ve internet altyapısı kötü olan ülkeler için geçtiğimiz yıllarda Go programını başlatmıştı. Go imzalı telefonların yanında uygulamaları da kullanıma sunan Google, bugün de Gallery Go uygulamasını Play Store üzerinde yayınladı.

Google tarafından geliştirilen akıllı, küçük boyutlu, hızlı fotoğraf ve video galerisi Gallery Go otomatik organize etme özelliği sayesinde fotoğrafları organize ediyor. Otomatik iyileştirme özelliği ile fotoğrafları iyileştiren uygulama düşük donanımlı telefonlarda bile çok hızlı çalışıyor.

Xbox One arayüzü yenileniyor!

Eğer Google Gallery Go uygulamasını merak ediyorsanız, Android cihazınız için uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Fotoğraflarınızı organize edin!

Her gece Gallery Go uygulaması, fotoğraflarınızı şu gruplara göre otomatik olarak organize eder: İnsanlar, Selfie’ler, Doğa, Hayvanlar, Dokümanlar, Videolar ve Filmler.

Gallery Go düzeninizi korumanızı sağlar. Böylece, arkadaşınıza veya bir aile üyesine ait o fotoğrafı bulmak için daha az zaman, onlarla anılarınızı paylaşmak içinse daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Otomatik iyileştirme

Gallery Go’da, tek dokunuşla fotoğraflarınızı en iyi hale getiren otomatik iyileştirme gibi kullanımı kolay fotoğraf düzenleme araçları bulunuyor.

Google Gallery Go

Performans

Gallery Go küçük boyutta bir dosyada gelir, dolayısıyla kendi fotoğraflarınız için çok daha fazla alana sahip olursunuz. Bu arada da cihazınızda daha az bellek kullanır ve telefonunuzun yavaşlamasına neden olmaz.

İnternetsiz çalışıyor!

İnternet bağlantısı olmadan çalışacak şekilde optimize edilen Gallery Go, paketinizdeki verilerin hepsini tüketmeden tüm fotoğraf ve videolarınızı kolayca yönetebilir ve depolayabilir.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (27 Ocak – 3 Şubat)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi nihayet netlik kazandı. İşte Ocak ayının son haftasında raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Ocak ayının son...

Son Haberler