Google Fi Wireless hizmeti yeni bir boyut kazandı

Google çalışanları 4 Nisan'da ofise dönecek

Google’ın önemli hizmetlerinden biri haline gelen ve özellikle de Amerika Birleşik Devletleri’nde çokça kullanılan Fi Wireless artık her zamankinden daha kullanışlı.

Google Fi Wireless hizmeti yeni bir boyut kazandı. Google’ın işlettiği mobil sanal ağ işletmecisi olan Google Fi Wireless, kısa bir süre önce yeniden tasarlanmış bir eşlik uygulamasının yayınlanacağını duyurdu. Bu güncelleme, sadece yeni bir isim ve yeni plan özellikleri getirmiyor, aynı zamanda kullanıcılara, ailelerinin dijital güvenlik ayarları üzerinde daha fazla kontrol ve uygulama içinde aile üyelerinin yönetimini basitleştirme fırsatı sunuyor. Bu odaklanma, özellikle Android ve iOS kullanıcılarına hitap ediyor.

Google, 2,4 milyar dolarlık dava ile karşı karşıya

Yeni Hyundai KONA

Yeniden markalaşan Google Fi uygulaması, öne çıkan “Döngü sonu” geri sayımını, ana ekranın sağ üst köşesinde, kullanıcılara fatura döngülerinden haberdar olmalarını sağlayacak şekilde görüntülüyor. Kullanıcı avatarları büyük olup, “Grup” sekmesi içinde, özel teklifler, anlaşmalar ve plan vurguları bulunuyor. Bu sekmelerde yer alan malzeme şekilleri, müşterilere sunulan faydalar hakkında bilgilendirici içerik sunuyor. Kullanıcıların maliyetleri görüntülemelerine, üyeleri ve cihazları listelemelerine ve planlarında değişiklik yapmalarına olanak sağlayan bir “Planı yönet” bölümü de bulunuyor.

Google ofis çalışanlarının haftalık COVID-19 testleri yaptırmasını istiyor

Google Fi Wireless hizmeti yeni bir boyut kazandı

Navigasyon kolaylaştırmak için, uygulama çubuğuyla birlikte sekmeler yerinde sabit kalırken kaydırma yapılıyor. Ancak, Fi planlarının tek üyesi olan kullanıcılar, tasarımın biraz seyrek olduğunu, özellikle üst kısımda fazlaca boş alan olduğunu fark edebilirler. Ancak, ilgili teklifler ve anlaşmalarla ilgili kartlar, akışı doldurmaya devam ediyor.

Google, çalışanlarının ofise dönüşünü bir kez daha erteledi!

Hesabı yöneten yöneticiler için, veri kullanımı kartı genel ve günlük görünümleri sunuyor. Ancak bu özellik, sınırsız planları olanlar için geçerli değil. “Güvenlik özellikleriniz” veya “Korumayı sağla [kullanıcı]” bölümü, bilinmeyen arayanların sessize alınması, sadece telefon rehberindeki kişilerden arama veya metin alınması, konum paylaşımı ve veri uyarıları gibi önemli güvenlik ayarlarının durumunu net bir şekilde gösteriyor. Telefon ve Hesap ayarları değişmiyor ve “Uluslararası özellikler” düğmeleri alt kısımda yer alıyor. Google Fi Wireless hizmeti yeni bir boyut kazandı.

Huawei Watch 4 yeni özelliği ile Apple’ın popüler özelliğini gölgede bırakacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir