Huawei Watch 4 yeni özelliği ile Apple’ın popüler özelliğini gölgede bırakacak

HUAWEI WATCH GT Runner

Çinli teknoloji devi Huawei tarafından geliştirilen Huawei Watch 4 modeli, birçok rakibinde bulunmayan üstün bir özellikle geliyor.

Huawei Watch 4 yeni özelliği ile Apple’ın popüler özelliğini gölgede bırakacak. Huawei,Apple’ıninvaziv olmayan kan şekeri izleme üzerine çalışmalarıyla bilinirken, giyilebilir sağlık teknolojisinde önemli bir ilerleme kaydederek, kısa bir süre önce kan şekeri düzeylerini tespit edebilen yeni bir akıllı saat olan Watch 4’ü duyurdu. Bu, giysilebilir sağlık teknolojisi alanında öne çıkan bir yenilik.

HUAWEI WATCH Ultimate

Yeni Hyundai KONA

Diyabet hastaları, kan şekeri seviyelerini yönetmenin önemini çok iyi bilirler. Geleneksel yöntemlerle, hastaların sık sık ağrılı ve masraflı kan testleri yapması gerekiyordu. Ancak Huawei Watch 4, sadece 60 saniyede on sağlık göstergesini izleyen ve kan şekeri seviyelerini izleyen invaziv olmayan bir alternatif sunuyor. Bu, anlık kan şekeri okumaları sağlamazken, kullanıcılara beslenme ve şeker tüketimi konusunda bilinçli kararlar vermeleri için zamanında uyarılar veriyor.

HUAWEI WATCH Ultimate

Huawei Watch 4 yeni özelliği ile Apple’ın popüler özelliğini gölgede bırakacak

Huawei’nin bu başarı, kapsamlı bir araştırma ve saygın tıbbi kuruluşlarla işbirliği sayesinde geldi. 800.000’den fazla kan şekeri veri noktasını 100.000 saatten fazla süre boyunca deneyerek, şirket güvenilir ve doğru bir sağlık izleme sistemi geliştirdi. Huawei Watch 4, kalp atış hızını, nabız dalgası özelliklerini ve diğer önemli göstergeleri izleyerek hiperglisemi riskini değerlendiriyor.

Bu özelliği kullanabilmek için, kullanıcıların 18 yaş ve üzeri olmaları ve bir kan şekeri sağlık araştırma programına katılmaları gerekiyor. Ancak, Huawei Watch 4′ün bir tıbbi cihaz olmadığını ve sunulan bilgilerin bir referans olması gerektiğini belirtmek önemlidir. Özellikle, insülin üretmeyen tip 1 diyabet hastalarının bu teknolojiyi kullanmaması önerilir. Ancak, insülin üretiminin zamanla azaldığı ve insülin direncinin olduğu tip 2 diyabet hastaları, Huawei Watch 4’ün kan şekeri izleme özelliğini kullanabilirler.

HUAWEI WATCH GT 3 SE

Bu ileri teknoloji özelliği başlangıçta sadece Çin’deki modellerde mevcut olacak. Huawei Watch 4, 1.5 inç AMOLED ekranı ve HarmonyOS 3.1 tarafından desteklenen bir dizi sağlıkla ilgili özellik ile donatıldı. Bu özellikler arasında kan oksijen seviyesi ölçümü ve elektrokardiogram (EKG) analizi bulunuyor. Üç güne kadar pil ömrü sağlayan cihaz, ayrıca 5ATM’ye kadar suya dayanabiliyor. Huawei Watch 4 yeni özelliği ile Apple’ın popüler özelliğini gölgede bırakacak.

Disney+ 26 Mayıs’ta bu içerikleri kaldıracak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir