Ana sayfa Akıllı Telefon Google 21. yaş gününü %21 indirim fırsatıyla kutlayacak

Google 21. yaş gününü %21 indirim fırsatıyla kutlayacak

Yazılım ve teknoloji sektörünün öncü isimlerinden biri olan Google, Avrupa’daki 21. yaş gününü yüzde 21 indirim fırsatıyla kutlayacak. İşte konu hakkındaki detaylar.

Yazılım, internet ve teknoloji başta olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren Google, Avrupa’daki 21. yaş gününü kutlamaya hazırlanıyor. İlk etapta bir arama motoru olarak faaliyetlerine start veren şirket, kısa zaman içerisinde pek çok alanda faaliyet göstermeye başladı.

Hali hazırda dünyanın en değerli şirketlerinden biri olan Google, günümüzden yaklaşık olarak 21 yıl önce Avrupa’da da hizmet vermeye başladı.

Avrupa’da ki 21. yıl dönümünü müşterileriyle paylaşmak isteyen ABD merkezli şirket, 21. yıla özel yüzde 21 indirim fırsatıyla karşımıza çıkacak. Avrupa’nın pek çok bölgesinde Google logosunu taşıyan pek çok üründe yüzde 21 indirim yapılacak. Bu ürünler arasında akıllı telefonlar, TV kutuları, akıllı hoparlörler ve daha pek çok kategoride cihazlar yer alıyor.

Dip not olarak belirtelim. Bahse konu indirimler yalnızca Avrupa’da belli ülkelerde geçerli olacak.

iPhone 11 almayın! iPhone 12 ile birlikte çentik kalkıyor!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler