Golf Ocak fiyatları belli oldu! 200 bin TL’ye varan fark!

golf 8 2

#İŞBİRLİĞİ

Alman otomobil devi Volkswagen’in en popüler modellerinden biri olan Golf, yeni nesil kasasıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Peki bu yeni kasanın yeni yıldaki ilk fiyatları nasıl? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Golf Ocak fiyatları belli oldu! 200 bin TL’ye varan fark! Uzun zamandır ülkemizde hizmet veren Volkswagen kısa süre önce yeni kasa Golf’ü Türkiye’de satışa sundu. Böylece yeni Golf Avrupa’da satışa sunulmasından kısa bir süre sonra Türkiye’ye de gelmiş oldu.

Şimdi gelelim yeni kasa Golf modellerinin yeni fiyatlarına. Son dönemde otomobil fiyatlarının yükseldiğini zaten biliyoruz. Nitekim bu trende yeni Golf modelleri de dahil olmuş.

Hali hazırda en pahalı Golf modelinin fiyatı 500.000 TL’ye kadar ulaştığını görüyoruz. Keza bir ara bu fiyatlar 400.000 TL seviyelerindeydi. Yani kaba taslak 100.000 TL’lik bir artışın olduğunu söyleyebiliriz.

Dürüst olmak gerekirse Golf fiyatları artık Passat ile yarışıyor diyebiliriz.

Golf Ocak fiyatları belli oldu! 200 bin TL’ye varan fark!

Öte yandan bayilerdeki sıfır otomobil sayısı da artmaya başladı. Yani eskisi gibi sıfır otomobillerin alınıp liste fiyatından daha pahalıya satılması devri yavaş yavaş bitiyor diyebiliriz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri sıfır Golf fiyatlarıyla başbaşa bırakalım.

1.0 TSI 110 PS Manuel Impression

Fiyatı:394.700,00 TL

2021 model Golf Ağustos fiyatları cep yakıyor