Ana SayfaDonanımGigaset’ten Dokunmatik Ekran Teknolojili Ev Telefonu S820

Gigaset’ten Dokunmatik Ekran Teknolojili Ev Telefonu S820

Gigaset, dokunmatik yapısı ve klasik tuş takımının bir araya geldiği ilk multi fonksiyonel kablosuz ev telefonu olma özelliği taşıyan S820 modelini meraklılarıyla buluşturuyor. Gigaset S820, özelleştirilebilir ayarları ve çağrıları idare edebilme özelliği sayesinde, kablosuz telefon teknolojisine yeni bir boyut getiriyor. ECO Mode Plus mod özelliği sayesinde tamamen radyasyonsuz bir ortam sunabilen S820 enerji tasarrufu da sağlıyor.

Tamamen dokunmatik, 2,4” genişliğindeki özel ekranı sayesinde, Gigaset S820 ile gelen çağrılar, telefon defteri gibi önemli iç özelliklere de kolayca ulaşılabiliyor. S820’nin dokunmatik özelliği sayesinde telefonun iç menüsüne girmeden de, en çok kullanılan 6 özellik ana ekrana konumlandırılabiliyor. Birçok farklı özelliği bir arada barındıran S820, özel ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebiliyor ve iç fonksiyonlarına direk olarak erişim sağlanabiliyor. S820’nin öne çıkan dokunmatik ekran özelliğinin yanı sıra hızlı aramalar için tasarlanmış özel bir tuş takımı da bulunuyor.

Çağrı Yönetimi

Gigaset S820’nin öne çıkan bir diğer özelliği ise kullanıcılarının gelen aramaları istekleri doğrultusunda yönetebilmelerine imkan sağlaması. Gün içerisinde veya gece gelebilecek zamansız aramaları kontrol altına almaya yarayan özellik sayesinde, adres defterinden seçilen kişilerden gelecek olan aramaların zaman aralığı belirlenebiliyor, zamansız aramalar sınırlanabiliyor. S820’nin çok özellikli tasarımında; istenmeyen aramaları susturma, görünmeyen numaralardan gelen aramaları engelleme, gelen cevapsız aramaları otomatik olarak yönlendirme ve kısa mesaj gönderme gibi ev telefonuna yeni bir boyut getiren önemli özellikler bulunuyor.

Gigaset Quick Sync sayesinde kullanıcılar kişisel bilgisayarlarındaki Outlook listelerini, müzik ve fotoğraf dosyalarını S820 ile senkronize edebiliyor. vCard formatındaki telefon içi hafızası sayesinde adres defteri 4 numara seçeneği ile 500 kişiye kadar kayıt alabiliyor, tüm kayıtlar için kişiye özel resim ve zil sesi tanımlanabiliyor.

ECO Mode Enerji Tasarrufu

Klasik Gigaset özellikleriyle donatılmış olan S820 modeli: özel ECO Modu ile %80 azaltılabilen ana ünite iletim gücü sayesinde daha az elektrik tüketerek, enerji tasarrufu sağlıyor. ECO Mode Plus sayesinde bekleme moduna geçebilen S820 iletim gücünü kapatarak tamamen radyasyonsuz bir ortam sağlayabiliyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting