General Mobile GM 9 Pro ve iPhone 8 Plus fotoğraf karşılaştırması

gegeg1

General Mobile’ın yeni akıllı telefonu General Mobile GM 9 Pro, hem şık tasarımı hem de dikkat çekici özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bu galerimizde GM 9 Pro’yu Apple’ın iPhone 8 Plus akıllı telefonuyla karşılaştırıyoruz.

General Mobile GM 9 Pro ve iPhone 8 Plus fotoğraf karşılaştırması

General Mobile GM 9 Pro’nun arka tarafında 12+8MP’den oluşan dual kamera sistemi var. İster 4K çözünürlükte, ister hızlı, isterseniz de ağır çekimde videolar çekebiliyorsunuz. Ön kamera ile başarılı bokeh efektli portreler çekebilirken, aynı zamanda düşük ışık koşullarında ön selfie flash’ını aktifleştirebiliyorsunuz. Ve General Mobile, cihazın sağ yan tarafında konumlandırdığı kısa yol tuşu sayesinde hızlıca ve oldukça kolay bir şekilde – tek tuşla video çekebilmenize olanak sağlıyor.

Apple iPhone 8 Plus’ın arka tarafında dual 12MP’lik kamera sistemi var. Bu kamera sistemi, optik görüntü sabitleme özelliğini barındırıyor ve 60FPS’de 4K videolar dahi çekmenize imkan sunuyor. Tabii hızlı ve yavaş çekim gibi seçenekleriniz de var. Ön tarafta da 7MP kamera yer alıyor ve hem selfie’ler hem de görüntülü görüşmeleriniz için kaliteli sonuçlar alıyorsunuz. iPhone 8 Plus’ın kameralarının gayet başarılı olduğunu söylememiz gerek.

Fiyatlara baktığımızda, GM9 Pro şu an 2200 TL fiyat etiketiyle satın alınabiliyor. Apple iPhone 8 Plus’ın başlangıç fiyatı ise, 6700 TL. Yani 3 katından bile daha yüksek bir fiyat söz konusu. Eğer fotoğraf ve video çekmeyi seviyor ve ekonomik fiyatlı bir model arıyorsanız, GM9 Pro’ya şans verebilirsiniz. Galerimizden de göreceğiniz üzere, fotoğraflar arasında çok da ciddi kalite farkı bulunmuyor.

General Mobile GM9 Pro

General Mobile GM 9 Pro ve iPhone 8 Plus fotoğraf karşılaştırması

Apple iPhone 8 Plus

General Mobile GM 9 Pro ve iPhone 8 Plus fotoğraf karşılaştırması

Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir