Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 5 Avrupa pazarına giriyor!

Galaxy Note 5 Avrupa pazarına giriyor!

Geçtiğimiz haftanın yıldızı Samsung Galaxy Note 5, lansmanın ardından başarılı bir şekilde söz verildiği ülkelerde satışa çıktı. Türkiye’de de satışa çıkan Galaxy Note 5, Avrupa’da ilk hafta yer almadı. Yeni gelişmeler Galaxy Note 5’in Avrupa’da ne zaman satışa çıkacağını ortaya çıkardı.

samsung-galaxy-note-5-pili

Samsung’un başarılı phablet serisi Note’un yeni üyesi Galaxy Note 5, geçtiğimiz hafta tanıtılmış, arından çoğu ülkede satışa çıkmıştı. Ülkemizde de kısa süreli bir ön sipariş sürecinin ardından satışa çıkan Galaxy Note 5, teknoloji mağazalarında 2700 TL’lik fiyatıyla alıcılarını bekliyor. Ancak telefon, Avrupa ülkelerinde satışa çıkmadı. İlk kez böyle bir tutum sergileyen Samsung’un neden böyle yaptığı henüz bilinmiyor. Daha önce de Avrupa modellerinde anlam verilemeyen bir “F” takısı görülüyordu. Yani model numarasının sonuna F ekleyerek satışa çıkarılıyordu.

Hindistan kaynaklı bir habere göre Samsung Galaxy Note 5’in SM-N920F model numaralı versiyonu görüldü. Bluetooth.org sitesinde görülen SM-N920F modelinin, Galaxy Note 5’in Avrupa’da satışa çıkacak sürümü olduğu düşünülüyor. Çünkü daha önce Galaxy Note 5 ve Galaxy S5 modellerinde de benzer F takısı kullanılmıştı. Haberin kaynağı, Galaxy Note 5’in 28 Ağustos tarihinde Avrupa’da satışa çıkacağını söylüyor. Hep birlikte göreceğiz.

Samsung için en popüler 12 tema!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU