Galaxy S8 ve S8+ İçin Oreo Geliyor


Brezilya’dan gelen son bilgilere göre Galaxy S8 ailesi için Oreo güncellemesinde betanın son aşamasına gelindi. Güncelleme yakında geliyor.

Galaxy S8 Serisi Sahiplerine Müjde

Çıkışının üstünden aylar geçen Oreo, nihayet Samsung’un amiral gemilerine giriş yapıyor. Brezilya’dan gelen yeni ipucundan yola çıkarak güncellemenin çok yakın olduğunu söyleyebiliriz. Şirketin Brezilya departmanı amiral gemisi ikilinin yenilenmiş kullanıcı kılavuzlarını yayınladı. Geçtiğimiz yıl yenilenmiş kılavuzların yayınlanmasından sonra birkaç hafta sonra S7 ailesi Nougat güncellemesini almıştı.

Muhtemelen birkaç hafta sonra S8 ve S8+’ın uluslararası versiyonları (SM-G950FD ve SM-G955FD) beta programını tamamlayıp Oreo’yu almış olacak. Android tarafının ortak sorunu olan “geç güncellemeler” elbette kullanıcıları rahatsız etse de, birkaç ayın ardından ikili nihayet yeni sürüme kavuşacak. Bu zaman dilimi içinde çıkan 8.1’le ilgili Samsung cephesinden şimdilik bir hamle gözükmüyor.

Beta programıyla birlikte test edilen 8.0 ile birlikte telefonlar, picture-in-picture, pop-up video ve özelleştirilebilir simgeler gibi yeni özelliklere kavuşmuş olacak.

Apple iOS Kullanım Oranlarını Açıkladı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin