Galaxy S7’den yeni fotoğraf geldi!

Galaxy S7 fotoğrafı

Samsung Galaxy S7 yeni fotoğrafı ile karşımızda. Beklenen amiral gemisinin bu sefer arka yüzeyi görüldü.

Son haftaların en çok konuşulan cihazı Galaxy S7, son günlerde hemen her gün gündeme geliyor. Cihaz bu sefer yeni bir fotoğraf ile karşımızda. Aşağıda Galaxy S7’nin yeni fotoğrafını görebilirsiniz.

Galaxy S7 fotoğrafı

21 Şubat tarihinde duyurulması planlanan yeni Samsung Galaxy S7 fotoğrafı ile tekrar karşımızda. Ancak bu sefer ön yüzey değil, arka yüzey görüldü. Cihaza dair söylenti şeklinde gündeme gelen çoğu iddia bu fotoğraf sayesinde doğrulandı. İşte Galaxy S7 fotoğrafı.

galaxy s7 fotoğrafı

Görülebileceği üzere Galaxy S7, tıpkı beklenildiği gibi Galaxy S6 ve Galaxy Note 5 tasarımlarıyla aynı çizgilere sahip. Aynı tasarım anlayışının devam ettiğini söyleyebiliriz. Kamera, sensör ve LED flaş konumu yabancı değil. Ancak kamera çıkıntısı bu sefer daha az. Bu iddiayı daha önce gündeme taşımıştık.

Cihazın arkasında sansürlenmiş bir etiket bulunuyor. Bu etiket telefonun IMEI ve seri numaralarını içeriyor. Ancak köşesindeki “32 GB” ifadesi sansürlenmemiş. Telefonun baz modeli 32 GB depolama alanıyla gelecek. Bu sefer microSD kart desteği de bekleniyor.

Son detay ise köşe tasarımında. Cihazın arkası tıpkı iPhone 6 ailesinin ön tarafı gibi eğimli köşelere sahip olacak. Arka yüzeyin cam olması şaşırtıcı bir detay değil ancak böylesine bir eğim daha önce görüşmemişti. Artık Galaxy S7 için geri sayım başladı diyebiliriz.

iPhone ve iPad için basit ama eğlenceli 8 oyun!