Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S10e ismi kesinleşti

Galaxy S10e ismi kesinleşti

Samsung’un 20 Şubat’ta tanıtacağı S serisinin yeni modelleri hakkındaki bilgiler netleşiyor. En ucuz modelin Galaxy S10e ismini taşıyacağı artık kesinleşti.

Teknoloji dünyasını az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Samsung 20 Şubat’ta özel bir etkinlik düzenleyecek. Düzenlenecek olan bu etkinlikte S serisinin yeni modelleri tanıtılacak.

Samsung 20 Şubat’taki Unpacked etkinliğinde 3 yeni S modeli ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak. Şimdiye kadar bu modellerin Galaxy S10, S10+ ve S10 Lite olacağı söyleniyordu. Fakat Güney Koreli şirket en ucuz fiyata sahip olan Lite modelini farklı bir şekilde isimlendirme kararı aldı.

Galaxy S10 Lite yerine Galaxy S10e geliyor

Samsung’un Fransa’da hizmet veren resmi sitesinde yayınlanarak kesinleşen bilgiye göre, en ucuz S10 modeli Galaxy S10e olarak isimlendirilecek.

Güney Koreli şirketin Lite yerine neden Galaxy S10e ismini tercih ettiği şimdilik bilinmiyor. Fakat S10e’nin de diğer iki S10 modelinden aşağı kalır bir yanının olmadığını belirtelim.

En ucuz S10 modeli olan S10e de diğer iki model gibi Snapdragon 855 yonga setinden güç alacak. Tasarım anlamında da ailedeki diğer modellerden farkı olmayan S10e’nin kamera tarafında biraz daha geride kalacağı tahmin ediliyor. Malum S10 ve S10+’da 3 ana kamera yer alacak. S10e’de ise 2 ana kameranın bulunacağı belirtiliyor. Ayrıca S10+ modelinde çift ön kameranın bulunduğunu da hatırlatalım.

Yeni Galaxy modelleri hakkındaki tüm detayları 20 Şubat’ta öğrenmiş olacağız.

Galaxy S10 beklentileri karşılayabilecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler