Ana SayfaGenelGalaxy S10 serisi, One UI 4 güncellemesi ile Android 12'i sunacak

Galaxy S10 serisi, One UI 4 güncellemesi ile Android 12’i sunacak

Samsung, bugün Galaxy S10 serisi için Android 12 tabanlı One UI 4’ü piyasaya sürdü ve S21 ve S20 serisinden sonra güncellemeyi alan bir başka amiral gemisi serisi haline geldi.

Son güncelleme Galaxy S10e, Galaxy S10 ve Galaxy S10+’de kullanılacak ve şu anda bazı sadece belirli ülkelerde geçerli, kullanıma sunulan ilk ülkelerden biri ise Almanya oldu. Yeni güncellenmiş ürün yazılımı sürümü G97xFXXUEGULB’dir ve birkaç gizlilik ve güvenlik açığını gideren Aralık güvenlik güncellemesini içeriyor.

Güncellemenin diğer bölgelerde ne zaman yayınlanacağı konusunda herhangi bir bilgi verilmedi ancak bunun çok yakında olacağını, yani her şey yolunda giderse ve ilk dağıtım sırasında tüm bölgelerde kullanıma sunulması bekleniyor.

Galaxy S10

Güncellemeyi cihazınızda alıp almadığınızı kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım güncellemesine gidin . Varsa, İndir ve yükle’ye dokunmanız yeterli. Bu durumun şu an için Türkiye’de kullanıma sunulmadığını ancak kısa sürede kullanıma sunulacağını belirtmekte fayda var. Bu yüzden biraz beklememiz gerekecek.

One UI 4, Android 12 tabanlıdır ve dinamik duvar kağıdı tabanlı tema, yeniden tasarlanmış widget’lar, yeni animasyonlar, ince ayarlı hızlı ayarlar paneli ve bazı yeni özellikler dahil olmak üzere bir dizi değişikliği beraberinde getiriyor. Seri aslında yıl sonuna kadar en azından yeni seri olan S22 serisi çıkana kadarki son güncellemelerini aldı diyebiliriz. Öyle ki şirket tüm odağını daha sonra S22 serisine yöneltecek.

Xiaomi 12X ve Xiaomi 12 Pro için görseller sızdırıldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting