Galaxy S10 için ekran koruyucusu almayın!

Galaxy S10 için ekran koruyucusu

Samsung, Galaxy S10 için ekran koruyucusu satın almamanızı öneriyor. Kutusundan ekran koruyucu takılı bir şekilde çıkan Galaxy S10, uzun zamandır beklenen şahane hareketi gerçekleştiren ilk firma oldu.

Samsung, bugün ilginç bir duyuru ile karşımıza çıktı. Firma; Galaxy S10, Galaxy S10+ ve Galaxy S10e için ekran koruyucu satın almamanızı önerdi. Peki, Samsung neden böyle bir açıklama yaptı? Yoksa 3. parti ekran koruyucular parmak izinin okunmasını engelliyor mu?

Galaxy S10 için ekran koruyucusu almayın! Peki, neden?

Samsung, uzun bir süredir beklenen muhteşem bir hareket ile karşımıza çıktı. Çoğumuz yeni telefon aldığımızda ilk iş ekran koruyucusu ikinci iş olarak da kılıf satın alıyoruz. Samsung, Galaxy S10 modellerinin kutusundan ekran koruyucusu takılı bir şekilde çıkacağını açıkladı.

Bildiğiniz gibi Galaxy S10 modellerinde ekrana gömülü parmak izi okuyucusu yer alıyor. 3. parti ucuz ekran koruyucular bu parmak izi sensörünün çalışmasını bazen etkileyebiliyor. Ekran koruyucusuna 90 gün garanti veren Samsung, bu süre zarfı sonrasında ekran koruyucusu çizilenlerin nasıl bir yol izleyeceğini belirtmiyor.

Samsung Galaxy S10 alınır mı?

Ancak muhtemelen Samsung, Spigen, Speck ve Belkin gibi lisanslı olarak aksesuar üreten firmalar ile çoktan anlaşmıştır. Galaxy S10’unuza ekran koruyucusu alacaksınız bu tip kaliteli firmalardan satın almanızda yarar var.

Galaxy S10 için ekran koruyucusu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir