Galaxy Note 9 renk seçenekleri sızdı!

Galaxy Note 9

Samsung’un yakında tanıtacağı amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 daha tanıtılmadan ortaya çıktı. Tüm tasarımı belli olan Galaxy Note 9’un bir de renk seçenekleri görücüye çıkarıldı.

Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus ile büyük bir çıkış yakalayan Samsung, Ağustos ayında yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 9 ile karşımıza çıkacak. Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti ve 6 GB RAM‘den gücünü alacak olan Note 9, tasarım konusunda pek yenilik sunmayacak.

Galaxy Note 9 komple sızdı!

Phablet segmentinde boy gösterecek olan Note 9, Galaxy S9+’ın bir tık büyüğü gibi görünecek. Bugün gelen görseller bu tezi doğrular nitelikte. Ağustos‘un ilk haftası New York’ta sergilenecek olan Note 9, bugün kameralara yakalandı. Tüm renk seçenekleri ile ortaya çıkan Note 9, çift kamera kurulumuna sahip olacak.

Galaxy Note 8 ve Note 9 tasarım karşılaştırması

Sızıntılara göre Note 9; mavi, kahverengi, siyah, lavanta ve gri renk seçeneklerine sahip olacak. Bu zamana kadar Galaxy modellerinde sadece kahverengi renk seçeneğine yer verilmemişti. Samsung, Note 9 ile skalasına yeni bir rengi daha ekleyecek.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizleri sızan Note 9’un ekran görüntüleri ile baş başa bırakalım.

Galaxy Note 9

Diğer görseller için lütfen sayfa değiştiriniz.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin