Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 8 daha gelişmiş özelliklere sahip olacak!

Galaxy Note 8 daha gelişmiş özelliklere sahip olacak!

Samsung önümüzdeki ay satışa sunacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 hakkında konuştu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Bilindiği üzere Samsung, şu aralar tüm enerjisini önümüzdeki dönemde satışa sunacağı Galaxy Note 8 üzerine toplamış durumda. Geçtiğimiz sene yaşanan Note 7 fiyaskosundan ötürü, bu sene satışa sunulacak olan Note 8 büyük önem arz ediyor. Zira Note serisinin sarsılan itibarını tekrardan eskisine döndürmek, Note 8’in elde edeceği başarıya bağlı.

Şimdiye kadar Note 8 hakkında sızdırılan bilgiler doğrultusunda, telefonun tasarımı ve özellikleri ile ilgili birçok şeyi biliyoruz. Bilmediğimiz şey ise Note 8’in yazılımsal anlamda kullanıcılarına sunacağı yenilikler.

Bu konuda ufak bir açıklamada bulunan Samsung, Galaxy Note 8 modelinin daha gelişmiş multimedya özellikleri ile donatılmış olacağını belirtti. Güney Koreli teknoloji devi, “daha gelişmiş multimedya özellikleri” söylemiyle neyi kastettiği konusunda ise kayda değer bir bilgi vermedi.

23 Ağustos’ta Samsung tarafından düzenlenecek olan özel bir etkinlikte tanıtılması beklenilen Galaxy Note 8’in Eylül ayının hemen başlarında satışa sunulması bekleniyor. Samsung’un Note 8 konusunda bu kadar aceleci davranmasının temel sebebi ise, Eylül ayında satışa sunulması beklenen bir diğer model olan iPhone 8.

Bilindiği üzere iPhone 8’e olan ilgi ve merak hayli fazla. Dolayısıyla Samsung, Galaxy Note 8 satışlarının iPhone 8 ile gölgelenmesini istemiyor. Zira Güney Koreli firmanın bu kararında haklı olduğunu söylemek de mümkün.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler