Galaxy Note 20 tasarımı A’dan Z’ye sızdı!

Galaxy Note 20 tasarımı

Galaxy Note 20 tasarımı sızıntı devi @evleaks tarafından sızdırıldı. Gelin hep birlikte Samsung’un yeni canavarına yakından bakalım.

Güney Koreli teknoloji üreticisi Samsung, 5 Ağustos 2020 tarihinde düzenleyeceği Galaxy Unpacked etkinliğinde merakla beklenen Note 20 ailesini tanıtacak. Etkinliğe sayılı günler kala Galaxy Note 20 tasarımı sızıntı devi @evleaks tarafından ortaya çıkarıldı. A’dan Z’ye komple sızan telefon, tasarımsal açıdan oldukça büyük lensler ile gelecek gibi görünüyor.

iPhone kablo kopma sorunu iPhone 12 ile çözülüyor! Apple örgülü kablo kullanacak!

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 Plus / Exynos 995 yonga setinden alacak olan Samsung’un yeni canavarı, 8 GB RAM ve 12 GB RAM seçeneklerine sahip olacak. Bir ihtimal Ultra modelinin 16 GB RAM seçeneği ile satışa sunulma ihtimalinin olduğunu belirtelim.

Kamera konusunda ise Samsung ya yeni geliştirdiği 50 Megapiksel sensörü kullanacak ya da S20 Ultra modelindeki 108 Megapiksellik sensörü geliştirip bu modellerde kullanacak.

Tabii her güzelin bir bedeli vardır. Sızdırılan bilgilere göre, Note20, 1,249 Euro ve Note20 Ultra ise 1.399 Euro‘dan satışa sunulacak. Ekran konusunda ise Samsung 120 Hz tazelemeye yer verecek. Ancak 120 HZ tazeleme adaptif olarak sunulacağı için direkt olarak her yerde 120 Hz kullanamayacaksınız. Yani telefon kendisi duruma göre ekran tazelemesini ayarlayacak.