Ana SayfaAkıllı TelefonGalaxy Note 10 Plus alacağınız parayla bunları yapabilirsiniz!

Galaxy Note 10 Plus alacağınız parayla bunları yapabilirsiniz!

Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni amiral gemisi modeli Galaxy Note 10 Plus fiyatıyla herkesi şok etti. Peki yeni Note modeli gerçekten bu paraya değer mi? İşte yanıtı.

Hali hazırda akıllı telefon pazarının lideri konumunda yer alan Samsung, yeni amiral gemisi modelini geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Galaxy Note 10 Plus özellikleri ile teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanmış olsa da fiyatıyla biraz tepki çekti. Özellikle de ülkemizde açıklanan fiyatıyla.

Genel kanı Samsung’un yeni amiral gemisi modelini 10.000 TL‘nin altında bir etiketle satışa sunacağı yönündeydi. Fakat Güney Koreli şirket işi abartarak 11.400 TL gibi absürt bir fiyatla karşımıza çıktı.

galaxy note 10 plus1

Bizler de Samsung‘un belirlediği bu uçuk fiyatla neler yapabileceğini hatırlatmak istedik. Zira 11.400 TL bir akıllı telefona vermek için ciddi miktarda çok para. Elbette yine de karar sizin.

(Diğer seçenekler için sayfayı değiştiriniz.)

1 Yorum

  1. Şaçmalıııık saçma sapan gündemlerle insanların işini gücünü saptırıp dikkat çekerek saçma sapan harcamalara kanalize etmek gereksiz uğraşa yönlendirmekten başka bir şey değil.
    El insaf bee doyumsuz kapitalist zihniyet Dünya binmiş olduğunuz bir dal, onu kesmekle değil kendinizi bütün insanlığı düşüreceksiniz Meyve kurdu misali çürütüp kof haline çeviriyorsunuz güzelim dünyayı yeter artık bu kadar aç gözlülük nedir ya nereye kadar bu aymazlık böyle!….
    Teknoloji adı altında ufak değişiklikleri büyük paralara satmaktan ziyade toplumu gereksiz fuzulü tüketime sevk etmekten vaz geçin artık yeter ya insanların kanını emmeyin………………….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting