Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 10 ekranı, iPhone XS Max'tan büyük olacak

Galaxy Note 10 ekranı, iPhone XS Max’tan büyük olacak

Samsung’un önümüzdeki sene duyuracağı modellerden biri olan Galaxy Note 10 hakkında ilk detaylar ortaya çıkmaya başladı. İşte konu hakkındaki ayrıntılar.

Samsung’un Note serisinin yeni üyesini tanıtmasına oldukça uzun bir zaman dilimi var. Bilindiği üzere Güney Koreli teknoloji devi Mart ya da Nisan gibi S serisinin yeni modelini Eylül ya da Ekim gibi de Note serisinin yeni modelini tanıtıyor. Yani Galaxy Note 10 için en iyimser tahminle bile önümüzde henüz 10 aylık bir sürenin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat görünen o ki bu durum, Note 10 hakkında söylentilerin ortaya çıkmasına engel teşkil etmiyor.

Galaxy Note 10 ekranı şimdiye kadar ki en büyük ekran olacak

Samsung’un bu sene tanıttığı Note 9 modeli 6.44 inçlik bir ekrana sahipti. Fakat matematikteki yuvarlama yasalarından ötürü bu ekran boyutu 6.4 inç olarak kayıtlara geçti. Apple’ın iPhone XS Max’te kullandığı 6.46 inçlik ekran ise 6.5 inç olarak raporlarda listelendi. Aradaki 0.2 inçten ötürü Apple’ın gerisinde kalan Samsung, Galaxy Note 10 için şimdiden kullanacağı ekran boyutunu belirlemiş durumda.

Sızdırılan bilgilere göre, Güney Koreli teknoloji devi önümüzdeki yıl satışa sunacağı Note 10 modelinde 6.66 inçlik bir OLED ekran kullanacak. Böylece Note 10, Apple’ın iPhone XS Max’ta kullandığı ekrandan, daha büyük bir ekranla satışa sunulmuş olacak.

Elbette tüm bunların birer söylentiden ibaret olduğunu ve Note 10’un tanıtılmasına bile neredeyse 1 senelik bir zaman dilimi bulunduğunu unutmamak gerekiyor.

Galaxy A9 Pro 2016 için Oreo güncellemesi yayınlandı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

PlayStation 5 çıkış tarihi

PlayStation 5 çıkış tarihi ve fiyatı!

Yeni nesil konsollar geliyor. 18 Mart tarihinde detayları paylaşılacak olan PS5 hakkında bilinen her şeyi derledik. İşte PlayStation 5 çıkış tarihi! PlayStation 4 satışa sunulalı...

Son Haberler