Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy A6 ve A6+ videoda ortaya çıktı

Galaxy A6 ve A6+ videoda ortaya çıktı

Bir süredir akıllı telefon gündemini meşgul eden başlıklardan birisi de Samsung’un orta segmente hitap eden yeni modelleri. Galaxy A6 ve A6+ geçtiğimiz gün bir videoda ortaya çıktı. Elbette bu canlı bir video değildi. Yani hala bu telefonları canlı bir şekilde görebilmiş değiliz. Cihazların şema çizimlerine ait olan bu videolar bizlere tasarımsal anlamda bazı ipuçları veriyor.

Galaxy A6 ve A6+ tasarımıyla ön plana çıkacak

Samsung genel itibariyle orta segment modellerinde klasik tasarım çizgisini korumaya devam ediyor. Bazı modellerde çerçeveler biraz daha inceltilmiş olsa da temel anlamda hala klasik bir tarz mevcut. İşte Galaxy A6 ve A6+ segmentindeki modellerden bu noktada ayrılıyorlar. Çünkü şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre, Samsung bu iki modelinde tasarım çizgisini bir tık daha değiştirebilir. Elbette daha ince çerçevelerden bahsediyoruz.

Ayrıca bu iki telefonun da çift ana kamera ile geleceğini belirtmek gerekiyor. Keza Samsung, şimdiye kadar orta segment modellerinde çift ana kamera kurulumuna pek sıcak bakmıyordu. Hatta S9’da bile tek bir kamera varken, A6 ve A6+’da çift kameranın kullanılacak olması gerçekten önemli bir sürpriz diyebiliriz.

Sızdırılan bilgilere göre, Galaxy A6 Samsung imzalı Exynos 7870 yonga setinden güç alırken, A6+’ta ise Snapdragon 625’ten yararlanılmış. Ekran boyutları arasında da ufak farklılıklar mevcut. A6’da 5.6 inç, A6+’da ise 6 inçlik bir ekran söz konusu. A6’nın 3GB’lık RAM’ine karşılık, A6+’da 4GB RAM kullanılmış. Oreo ile gelecek olan modellerin çıkış tarihi ise henüz netleşmiş değil.

Honor 10 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler