Galaxy A54 renk seçenekleri netleşti!

Galaxy A53

Samsung’un orta segmentte en çok rağbet gören serisi A5X’in yeni modeli için geri sayım devam ediyor. Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen A54 modeli için de renk seçenekleri sonunda netleşti. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Galaxy A54 renk seçenekleri netleşti! Akıllı telefon pazarındaki önemli isimlerden biri olan Samsung yeni A serisi modelleri için geri sayıma geçmiş durumda. Peki yeni A serisi modeller beklentileri karşılayabilecek mi? Asıl sorulması gereken soru bu.

Galaxy A53

Şimdiye kadar satışa sunulan A serisi cihazlar hayli başarılı oldu. Özellikle de A5X serisi modelleri hayli yoğun ilgi gördü. Fiyat / performans oranıyla A serisinin yıldızı konumunda yer alan A5X modelleri beklentileri fazlasıyla karşılayan bir kimyaya sahipti.

Galaxy A52s 1

Galaxy A54 renk seçenekleri netleşti!

Peki bu serinin yeni cihazı nasıl bir tasarımla gelecek? Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre A54 genel olarak A53 ile aynı hatlara sahip olacak. Samsung telefonu biraz daha hafif ve ince bir hale getirmek için mesai harcıyormuş. Bunu yaparken de batarya kapasitesi ve diğer özelliklerden ödün verilmemeye çalışılıyormuş. Söylentiler bu yönde.

Samsung için zor zamanlar! %13 azalmaya gidilecek

Bir de telefonun renk seçeneklerine ilişkin bazı iddialar mevcut. Sızdırılan son raporlara göre Galaxy A54 modeli ilk satışa çıktığında siyah, beyaz, mavi ve turuncu olmak üzere 4 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Muhtemelen ilerleyen dönemde bu renklere yenileri de eklenecektir. Fakat sonradan çıkan renkler genelde Türkiye’ye gelmiyor. Yani A54’ün ülkemizde çıkış renkleriyle satılmasını bekleyebiliriz.

Dungeons and Dragons filminden yeni fragman geldi


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir