Galaxy A5 2018 bir kez daha ortaya çıktı

NEW YORK, NY - MARCH 29: A view of the new Samsung Galaxy S8 at its Samsung launch event, March 29, 2017 in New York City. Following the recall and discontinuation of the Samsung Galaxy Note 7, the Galaxy S8 is the new flagship smartphone for Samsung. (Photo by Drew Angerer/Getty Images)

Samsung’un önümüzdeki sene satışa sunacağı ortaya segmentteki yeni modeli Galaxy A5 2018 bir kez daha ortaya çıktı. Özellikle son bir kaç haftadır yeni A5’e dair daha fazla sızıntıyla karşılaşmaya başladık. Öyle görünüyor ki Samsung, A5 2018’i satışa sunmak için tüm hazırlıklarını tamamlamış durumda.

Galaxy A5 2018, Infinity Display ile gelecek

Yeni Galaxy A5’i özel kılan şey, Galaxy S8 ve S8+ ile hayatımıza giren Infinity Display özelliğini kullanacak olması. Açıkçası Samsung’un bu yeni ekran teknolojisinin en azından bir sene daha amiral gemisi modellerine özel olarak kalması bekleniyordu. Fakat Güney Koreli teknoloji devi, beklenmedik bir hamle ile yeni ekran teknolojisini orta segmentteki modellerine taşıma kararı aldı.

Şimdilik Infinity Display kullanacağı kesinleşen tek model Galaxy A5 2018. Bu model için de Samsung tarafından yapılan net bir açıklama yok. Fakat şimdiye kadar sızdırılan görseller ve raporlar, bu tezi kesinleştirdi diyebiliriz. Muhtemelen yeni A7’de Infinity Display ile gelecektir.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Galaxy A5 serisi, Samsung’un en çok satan modellerinden biri. Kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek bir sisteme sahip olan telefon, fiyatıyla da güçlü bir pazar hacmine sahip.

Öyle görünüyor ki yeni Galaxy A5 modeliyle de bu durum devam edecek. Telefonun sızdırılan son görsellerine de aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu görsellerde yeni A5’i kılıfın içerisinde  görüyoruz.

galaxy a5 2018

Honor V10 işte böyle görünecek!


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin