Galaxy A33 5G Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatı

a22

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Awesome Galaxy A etkinliğinde karşımıza çıkan Samsung Galaxy A33 5G modeli ülkemizde satışa sunuldu. İşte detaylar.

Samsung Galaxy A33 5G Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatı! Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, geçtiğimiz günlerde Awsome Galaxy A ismini verdiği bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinlikte yeni telefonlarını da tanıtan şirket, bu cihazları ülkemizde satışa sunmaya başladı. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Galaxy A53 5G, Türkiye’de satışa sunulmuştu. 128 GB’lık sürümüyle beraber 8.699 TL’den satışa çıkan modelin kardeşi de ülkemizde satışa çıktı.

Galaxy F23 5G tanıtıldı

Samsung Galaxy A33 5G Türkiye’de satışa sunuldu! İşte fiyatı

6.4 inçlik FHD+ çözünürlükteki AMOLED ekran paneliyle gelen Galaxy A33 5G, gücünü ise Samsung üretimi olan Exynos 1280 yonga setinden alıyor. 6 ve 8 GB olmak üzere iki farklı RAM kapasitesi ile donatılan telefon, buna bağlı olarak 128 ve 256 GB olmak üzere iki farklı sürümle geliyor. 90 Hz ekran tazeleme oranıyla dikkat çeken cihaz, 13MP ön kamerası ile de iyi bir deneyim vadediyor.

Galaxy A33 5G arka kısmında ise dörtlü kamera kurulumuna sahip. Bu noktada 48MP ana OIS kameraya 8MP ultra geniş açılı kamera, 5MP makro lens ve 2MP portre kamera eşlik ediyor. 25W destekli 5.000 mAh bataryası bulunan cihaz, ülkemizde dört farklı renk seçeneğiyle elde edilebilir durumda. Söz konusu modelin ülkemizdeki fiyatı ise şu anda 6.699 TL olarak görünüyor.

Tesla araçlarında lazerli silecek dönemi başlıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir